Skocz do zawartości
uszol

A4 B5 Luz na krzyżaku kolumny kierowniczej?

Rekomendowane odpowiedzi

uszol

Czy głuche pukanie(nie metaliczne) z okolic nóg przy kolumnie kierowniczej może być objawem luzów na krzyżaku? Luz da sie też wyczuć na kierownicy jadąc prosto na dziurach. Nie przygladałem sie w sumie nigdy temu krzyżakowi, popatrzyłem na zdjęcia poczytałem i ponoć jest tam plastikowy ślizg który sie wyrabia i przez to powstają luzy. Miał ktoś z nim doczynienia? Drążki i końcówki oraz zawiecha sprawna. Mowa o tym elemencie.

pol_pl_PASSAT-B5-KRZYZAK-KOLUMNY-KIEROWN

Edytowane przez uszol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
goldi

raczej stukot na boki jak ruszasz kierownicą 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uszol

Sciagnałem półke pod kierownica i chwile pojeździłem trzymając na krzyżaku łape ewidetnie jest luz na łożysku cardana. Nie bawem wymiana szukam póki co sprawnej używki 

Edytowane przez uszol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziadek

A czemu używka ? W b5 jest to element wymienny w przwciwieństwie do b6 i nie zabija ceną jeżeli rozmawiamy o tym samym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uszol

Rozmawiamy o tym w aso dostępne tylko jako komplet kolumny kierowniczej 8D1419502G cena 3 tyś 

042b1776483bbce3e09c2c833d7a

Edytowane przez uszol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziadek

To myślałem do tej pory że w b5 występuje to jako element pojedynczy i mozna to kupic , kiedys szukalem do b6 to otrzymywalem info ze do b5 jest a w b6 lipa , widać ktoś mi ściemniał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marcino
Rozmawiamy o tym w aso dostępne tylko jako komplet kolumny kierowniczej 8D1419502G cena 3 tyś 
042b1776483bbce3e09c2c833d7a

Mam podobny problem. Z tym ze krzyżaki są zdrowe bez luzów. Magiel jest ok. Zmieniłem nawet dla spokoju cała kolumnę. Dalej do samo identycznie.

Domyślam ze coś w moim przypadku może być w samej kolumnie kierowniczej. Tak jak by się coś wyrobiło. Ale tez mam wrażenie ze jak zimne jest wszystko to ściski jest. A jak się rozgrzeje to odczuwalne to zdecydowanie.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania