Skocz do zawartości
Dziadek

Zlot ogólnopolski nie w Polsce :)

Rekomendowane odpowiedzi

TyBucu

Ty weź się odpier... :grin: auta to ja sobie mogę na spocie pooglądać a tam jadę na odcinkę i ewentualnie pośmigać na nartach  :MLOTEK.GIF:

Taki spot to możemy ogarnac u ciebie w domu. :polew:

Tez bym byl za worthersee :bag:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Bucu jak byś nie zauważył to jedziemy z kobitami i jak spierdzielimy na dwa dni oglądać auta to nas ubiją  :grin: zresztą jakoś mi się nie chce spędzić tego czasu przy autach to już wolę na nartach pośmigać  :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CWIARTEK

Kto jedzie z kobitami? Chyba Ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

No ja biorę dwie du*y ze sobą a myślisz kto mi będzie drinki z parasolkami podawał  :grin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TyBucu

Bucu jak byś nie zauważył to jedziemy z kobitami i jak spierdzielimy na dwa dni oglądać auta to nas ubiją  :grin: zresztą jakoś mi się nie chce spędzić tego czasu przy autach to już wolę na nartach pośmigać  :whistling:

Moja za to predzej auta ogladac niz na desce jezdzic :grin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CWIARTEK

Na desce to se pojeździ wieczorem w hotelu. Nie będę kończył na jakiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
vwbartus

wladi uwierz mi jak Twoja zobaczy takie auta to zamiast sobie szpilek kupi Ci nowe koła :whistling: Wladi to nie jest Debrzno gdzie sidziałeś dwa dni i 80 aut w ciągu tych dwuch dni mslę że tam jednego dnia zobaczysz tysiące aut i to nie jest teren zamknięty tylko kilkanaście wiosek , miasteczek gdzie zawsze coś się dzieje  , atrakcje też są i dla kobiet niedaleko jest ogród gdzie sa tysiące tych drzewek bonsaj czy uj wie jak się nazywa :naughty: a na deskach możesz pośmigać sobie w PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Wiem wiem Bartek ale chyba chciałbym jechać się odchamić, poleżeć coś wychlać a na taki zlot to trzeba jechać z typowym nastawieniem i sam bez baby  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzik

ale nic nie stoi na przeszkodzie by pojechać w innym terminie. Który termin Wam pasuje?

Pozdrówki

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bielun22

Dziki żeby to tak łatwo było odpowiedziec..ale dla mnie to zbyt odległy termin żebym wiedział na 100%

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziadek

ale co praca ci na to nie pozwala? bo chyba to jest główna przeszkoda oprócz kasy oczywiście :kwasny:

pomijając powyższe wystarczy sobie ustawić priorytet i wyjąć z kalendarza wybrany termin a po pierwsze postanowić jadę/nie jadę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Dziadek wiesz to tak kolorowo nie wygląda bo ja np. muszę planować urlop rok prędzej...taka paranoja...chociaż jak coś to ogarnę temat z tym że tak jak pisałem majówka raczej odpada :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziadek

No toc napisałem ze praca ...

...urlop ja tez na rok planuję , tez pracuje w pl gdzie trzeba to zrobić na początku roku  :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
vwbartus

Gdzie wy ku pracujecie ?? zaraz dzwonie do przełożonego mówię że jutro niema mnie w pracy bo potrzebuje urlop i mam GO . jak bym planował urlop dłuższy to idę na L4 :grin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Bartek niestety w budżetówce tak jest że rok z wyprzedzeniem się planuje urlop  :facepalm: nic nie poradzisz ale spokojnie i tak jak chce to idę bardzie mi chodzi o moją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bielun22

Gdzie wy ku pracujecie ?? zaraz dzwonie do przełożonego mówię że jutro niema mnie w pracy bo potrzebuje urlop i mam GO . jak bym planował urlop dłuższy to idę na L4 :grin:

Oni pracują przy kieracie  :grin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziadek

W/g prawa pracy urlop trzeba zaplanować i podać do któregoś tam dnia na początku roku. Później przynajmniej u mnie nikt na to nie patrzy no chyba że się wcale nie weźmie to wyganiają ale terminy można sobie zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzik

Panowie jak tam coś działamy rezerwujemy? Dziadek chciałby Was pociągnąć na siłę bo wie kurka że to będzie zaje****a przygoda.

Jak się dobrze zoorganizujemy to nie tylko zaje****a ale i cenowo fajna czy to nie jest to czego facetom potrzeba ? Wdrapać się na jakąś jebitną górę, zrobić zajebistego grilla i poznać także z tej strony?

Kurka ruszmy du*y, przecież nie może być tak że jeno Wladimir za*******a maratony a my pizdeczki nawet zoorganizować się na męski wyjazd nie potrafimy(oczywiście męski wyjazd bo baby jadą ale nie mają nic do gadania ) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziadek

Eh , moje zdanie znasz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzik

oczywiście Dziadek że naparzamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
harry19-19

ja już dostosuję się tam gdzie będzie zlot AudiTeam , nie ważne czy to będzie 300 czy 800 km lub więcej ale za z wami jestem :D i możecie od razu mnie zapisywać jak ruszy się coś ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CWIARTEK

Darek, niebawem ruszy temat na pierwszy zlot tu w Pl. Wiec obserwuj uważnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziadek

Oczywiscie ten wypad jest też aktualny No chyba że dzik zmienił decyzję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Arkadiush

fajnie by było się spotkać z wiarą z innych krajów  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania