Skocz do zawartości
Dziadek

Zlot ogólnopolski nie w Polsce :)

Rekomendowane odpowiedzi

Dziadek

Dzikuś a na ile dni planujemy bo w sumie nikt nic nie określał


Pierwszy termin o jakim myśle to jak była mowa o majówce a sama trasa to jeden dzień to wydaje mi sie ze minimum wyjazd w czwartek z rana i powrót jakoś w niedziele , czy dłuższa impreza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
vwbartus

Dziadek jak chcesz jechać w czwartek a w niedziele wracać to tak naprawdę jedziesz na 1 dzień . zależy gdzie sie wybieracie ale to jest około 1500 km w jedną stronę jedziesz około 16 godzin to jak wyjedziesz w czwartek po południu to jesteś tam w piatek rano i tak wy....ny że wypijesz piwo i idziesz spać wstajesz w sobotę i nic nie pijesz bo w niedziele musisz wracać . Jak chcecie jechać tam na 4 doby to musicie doliczyć 2 dni na dojazdy.

Ps. dziku paczka dotrze w piątek do mnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Bartek chyba ma rację...trzeba to przemyśleć :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziadek

Pisałem że wyjazd w czwartek z rana :) zeby byc tam jeszcze w czwartek położyć sie i w piątek zacząć ::)ale to tylko propozycja , czekam na inne pomysły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TyBucu

Pisałem że wyjazd w czwartek z rana :) zeby byc tam jeszcze w czwartek położyć sie i w piątek zacząć ::)ale to tylko propozycja ' date=' czekam na inne pomysły

[/quote']

Dolicz ze jak jedziesz w tyle aut to trasa sie wydluza, bo ktos sie wlecze, ktos zatankować musi, ktos chce siku a komuś miske wy******o :grin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzik

czw wyjazd nd powrót to takie absolutne minimum.

Ze swojego doświadczenia Wam powiem że jak wyjeżdżałem przed południem (okolice 11) to o 19-20 dojechaliśmy.

Szczecin - Umhausen okolica 1000km. Wszystko autostradami, udało się bez korków nawet w okolicy Monachium.

jeśli chodzi o termin - 4-5 dni majówkowe - można jak najbardziej.

Sprawdzać czas majówki ?

Największy problem myślę to podróż po Polsce.

Bartek niestety z lekka dupki dałem, wtorek dopiero u Ciebie na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziadek

Dziku masz racje , wyjezdzajac z pl dalsza droga to juz z górki - ty masz blisko do granicy , my juz dalej , mysle ze bysmy walili na poznan i spotkabie ewentualnie z tobą w okolicach berlina wtedy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
vwbartus

Dzidek wybrałeś najgłupszą opcje z możliwych , Lecisz A1 do Bydgoszczy z Bydgoszczy na Gniezno z Gniezna na Poznań i dalej A2 aż do Poczdam . Wyruszacie rano w Bydgoszczy korki w uj w Gnieźnie korki w uj na A2 w okolicach :Poznania też nie jest za ciekawie ogólnie nie polecam . Od nas najlepiej lecieć na Szczecin te 350 km robicie w okolicach 4 godzin i dalej to już razem Ciśniecie . aa no i te około 15 godzin to na powrocie bo każdy szybko chce być w domu bo w tamtą stronę to dam sobie rękę obciąć przy samej du**e że się nie wyrobicie w 15-16 godzin  zwłaszcza że będzie około 4-5 aut ( bo to jeden się będzie musiał wysikać za 100 km drugiemu zechce się sr**ć za następne 100 km trzeba zatankować ledwo wyjedziecie ze stacji i znowu się zechce komuś sr**ć a tego głowa boli a to zamiana kierowców itd. ) i takie postoje to następne około 2 godzin a nie daj boże traficie w okolicach Monachium na korek to kolejne około 3 godzin .

Moje zdanie jest takie wyjeżdżacie w czwartek popołudniu jesteście tam w piątek , chodzicie zwiedzacie itd sobota , niedziela ,poniedziałek na noc wyjeżdżacie i we wtorek jesteście w domu . i taki wyjazd jest od 28 kwietnia do 3 maja i tam macie 3 noclegi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bielun22

Dzidek wybrałeś najgłupszą opcje z możliwych ' date=' Lecisz A1 do Bydgoszczy z Bydgoszczy na Gniezno z Gniezna na Poznań i dalej A2 aż do Poczdam . Wyruszacie rano w Bydgoszczy korki w uj w Gnieźnie korki w uj na A2 w okolicach [emoji14']oznania też nie jest za ciekawie ogólnie nie polecam . Od nas najlepiej lecieć na Szczecin te 350 km robicie w okolicach 4 godzin i dalej to już razem Ciśniecie . aa no i te około 15 godzin to na powrocie bo każdy szybko chce być w domu bo w tamtą stronę to dam sobie rękę obciąć przy samej du**e że się nie wyrobicie w 15-16 godzin  zwłaszcza że będzie około 4-5 aut ( bo to jeden się będzie musiał wysikać za 100 km drugiemu zechce się sr**ć za następne 100 km trzeba zatankować ledwo wyjedziecie ze stacji i znowu się zechce komuś sr**ć a tego głowa boli a to zamiana kierowców itd. ) i takie postoje to następne około 2 godzin a nie daj boże traficie w okolicach Monachium na korek to kolejne około 3 godzin .

Moje zdanie jest takie wyjeżdżacie w czwartek popołudniu jesteście tam w piątek , chodzicie zwiedzacie itd sobota , niedziela ,poniedziałek na noc wyjeżdżacie i we wtorek jesteście w domu . i taki wyjazd jest od 28 kwietnia do 3 maja i tam macie 3 noclegi

Brawo Ty....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

To się nam Bartek rozpisał  :grin: ale trzeba to przemyśleć  :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Seikokilla

hehe to teraz wiem jakie daty wchodzą w grę :smoke:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Ja nie wiem czy na majówkę się wyrwę ale sprawdzajcie  :hmmdrapanie:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
vwbartus

Zawsze możecie jechać tydzień wcześniej do Velden i okolic :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzik

zatem 4 dni piątek 29 ego kwietnia do 3 maja

- http://www.booking.com/hotel/at/mario.en-gb.html?label=gen173nr-15CAEoggJCAlhYSDNiBW5vcmVmaLYBiAEBmAEuuAEEyAEE2AED6AEB;sid=2e9783b9d698211dfaf039cb3617305e;dcid=1;checkin=2016-04-29;checkout=2016-05-03;dist=0;group_adults=8;group_children=0;no_rooms=1;req_adults=8;req_children=0;room1=A%2CA%2CA%2CA%2CA%2CA%2CA%2CA;sb_price_type=total;srfid=ff960e2bbc4413a8120b120420a10d1ded8d12a0X1;type=total;ucfs=1&

apartament dla 8 osób okazja na maxa - 45zł osoba doba

w najlepszym możliwym miejscu - Solden

W tym terminie śmiało można tam śmigać na nartach(lodowiec), pozatym sceny w Alpach w nowym Bondzie były właśnie tam kręcone i bankowo tam możnaby pofruwać :))

ja jestem na tak i pierwszy 8osobowy pakiet ma 4 doby na miejscu za 180zł brutto/osoba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Ok to klep...Ja + 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzik

dziadek + żaneta klepać ?


ja z Magdą Wladi ze swoją zdecydowanie piękniejszą połową - brakuje 2 chętnych i pierwsza kwatera jest :)

2 auta 8 osób i wyjazd wyjdzie minimum 250zł/paliwo osoba i 180zł osoba/4 doby  plus to co na miejscu :))

Miejsce na grilla oczywiście i parking w tej kwaterze jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Kuźwa gadałem z moją i może być lipa bo w majówkę mają duże obłożenie na hotelu zawsze i może być problem z wolnym u niej  :2dziura: a inny termin nie wchodzi w grę...może też np. w maju ale później?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TyBucu

Kuźwa gadałem z moją i może być lipa bo w majówkę mają duże obłożenie na hotelu zawsze i może być problem z wolnym u niej  :2dziura: a inny termin nie wchodzi w grę...może też np. w maju ale później?

Ja mam tak samo jak ty :facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziadek

Dzik my pewniaki na 101% a jakby cos wyskoczyło to i tak zapłacimy ale nie przewiduje zeby cos sie nie udało


Co do drogi , przyjdzie na to czas , nie zasśmiecajmy wątku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

No ok to bawcie się dobrze  :35pijacy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziadek

No ok to bawcie się dobrze  :35pijacy:

Wladi a kiedy bys wiedział co tam u ciebie z terminem ? Ja sie nie upieram co do majówki .

A jaki proponujesz ewentualnie alternatywny termin , bo musimy rozmawiać o konkretach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Oprócz majówki myślę że każdy...chodzi o moją żonkę bo mi to rybka jaki termin  :D dajcie mi jeszcze kilka dni moja się dokładnie zorientuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bielun22

Mi majówka słabo leży.... 15 maja musze być na komunii i chyba tak długiego urlopu nie dam rady ogarnąć.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
vwbartus

A na jakiego uja sie uparliście na narty ? nie lepiej jechać na zlot pooglądać auta . na narty możecie jechać do Tatr a wladi do nas do Wieżycy :D  Worthersee leży też w alpach od tego macie około 100 km na lodowiec tam możecie podziwiać alpy i piekne widoki . Co wy ku... z tymi nartami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Ty weź się odpier... :grin: auta to ja sobie mogę na spocie pooglądać a tam jadę na odcinkę i ewentualnie pośmigać na nartach  :MLOTEK.GIF:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania