Skocz do zawartości
goldi

A4 B7 a4b7 1.8 T avant szukamy

Rekomendowane odpowiedzi

goldi

Siemka no to pany zaczynam poszukiwania mojego marzenia  :): czyli a4b7 avant ( kombi)  z silnikiem 1.8T  skrzynia manualna   kwota do wydania to max 30 tyś gdyż jeszcze prezes musi załozyć w LPG :biggrin:

i teraz tak moje wymagania nie koniecznie napęd quattro wiem że będzie ciężko to co mi wpadło z oglądanych aut to już sprzedane.Nie ukrywam że chciałbym mieć też w tej kwocie z wyposażenia przynajmniej podgrzewane siedzenia i pierwsza sztuka do oceny 

http://allegro.pl/audi-a4-s-line-1-8-turbo-163ps-maly-przebieg-top-i6788262105.html  w środku niestety pakiet bieda  

autko aktualne cena nie podlega negocjacji i jeszcze plus opłaty około 900 zł   właściciel twierdzi zę wszystko w oryginale szyby i blacharka  proszę o komentarze jeżeli coś znajdziecie ciekawego to wrzuccie link ja już śledzę allegro od miesiąca.Ewentulanie cos sobie mogę z biegiem czasu po dokładać  czy multifunkcje albo rns  bardziej patrzę za stanem blacharskim i mechanicznym  takze prosze o pomoc  

Omijam szerokim łukiem miasta Radom i Zwoleń 

Edytowane przez goldi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rafi78

Dodaj jeszcze Płock i Ostrów mazowiecka... Szkoda że sztuka którą Grzesiowi podrzuciłem już nie aktualna

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Norbas

 

Wygląda spoko ;) Gość powinien zejść z ceny za to, że oznaczył kiere,gałe oraz fotele jako S-line :decayed:  

Ogólnie trochę Ci będzie ciężko znaleźć dobre 1.8T. Kumpel szuka już od pół roku. Z fotek auta wyglądają spoko a jak ogląda je z bliska i się karnie to czasem szkoda słów :facepalm: 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
goldi

ja tą sztukę cwiarze pokazywałem w niedziele na spocie ale już sprzedana  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
goldi

Noirbas cena nie podlega negocjacji tak powiedział  mam do niego 50 km może podjadę zobaczyć jeszcze sie zastanowię 

Edytowane przez goldi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Norbas

Daleko nie masz ;) Jak mechanika i blacha spoko to o resztę nie masz się co martwić ;) Masz jeszcze jakieś inne opcje czy na razie tylko ten jeden na tapecie ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rafi78

Goldi grunt żeby była zdrowa bo resztę z czasem sobie dorezasz... Mając na uwadze że zostaniesz z autem na dłużej chyba stan techniczny jest priorytetem

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jacek70

Goldi ale z tego co pisałeś to chcesz quattro i grzane stołki ( minimum) a ta z linku tego niema niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
goldi

Jacek quattro jest mi tak średnio potrzebne plus tego że przy tyma 6 skrzynie chciałbym żeby chociaż miał grzane siedzenia resztę z biegiem czasu doloze .Rafi stan blacharski i mechaniczne to priorytet  we Wrocławiu u nas jest jedną ale też pakiet biedą w środku i 30 tyś za 2005 zarejestrowany u nas 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jacek70

Mogę się mylić ale skrzynie 6 występowały tylko w quattro. Tak było w B6 i to nie we wszystkich. Wersje AMB ( usa) 170 konne miały quattro ale skrzynie miały 5 biegowe. 

BFB miały 6 skrzynie ale tylko przy Q , przy ośce była 5 biegowe.  W  B7  jest tak samo.

Edytowane przez jacek70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TomOskroba

Moja jest z Radomia i jakoś jeździ 2 rok :p i wszystkie szyby ori

co do autka to na a4 klub gość sprzedaje 1.8T 250 KM - super stan. tyle że w sedanie. porobione bardzo dużo.

mimo że inne forum, to wrzucę link:

https://a4-klub.pl/topic/385964-audi-a4-b7-18t-250km-w-dobre-ręce/

 

centa trochę wyższa niż przewidujesz ale patrząc na to co ten gość opisał to jak najbardziej się opłaca.

Edytowane przez TomOskroba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
goldi

Tomek widziałęm to ogłoszenie już z dwa miesiące temu u mnie raczej avant wchodzi w grę  jedno audi żony mam w sedanie a czasami coś przewiezć  to jednak kombi bardziej przydatne 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TomOskroba

fakt,  ja zmieniłem sedn na avant i nie dość że wizualnie mi lepiej pasi to jescze bagaż po sam sufit można załądować nawet jak butla z gazem będzie,

co do auta. jak coś wpadnie w oko to wrzucę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rafi78

Ta z a4 to ani xenona ani sline, naleśniki,kiera plastik ... Ale mechanicznie kosa

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
vwbartus

goldi jak każdy z nas rozumiem że mechanika i blacharka to priorytet tylko nie ukrywajmy te auta mają już po 10 lat i albo coś jest do zrobienia albo już było zrobione i blacharsko i mechanicznie a jak jest już zrobione to cena jak dla niektórych wygórowana . nie pisz że z czasem można sobie dołożyć bo jak będziesz musiał musiał wydać 1500 za rns albo fotochrom za 1 tys albo coś tam jeszcze to w uj chajcu ito boli.

I teraz tu nasuwa mi się na myśl odpowiedz taka jak każdy z nas wczesnej mówił że za te pieniądze poszukaj model młodszy ale z full wypasem  a za resztę zrób go na igłę mechanicznie :biggrin: 

A nie chcesz TDI w dodatku 3.0 :grin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uszol

Własnie miałem to pisać, że doposażanie b5 to jedna bajka a b7 to druga... teraz jak bym zmieniał auto to tylko na pełnym wypasie żadnych golasów i tylko quattro. A kupić gołe b7 tylko po to żeby to było b7 mija sie z celem wg mnie lepiej już model niżej ale ze spasionym wyposażeniem.

Edytowane przez uszol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Seikokilla
30 minut temu, uszol napisał:

 teraz jak bym zmieniał auto to tylko na pełnym wypasie żadnych golasów i tylko quattro. A kupić gołe b7 tylko po to żeby to było b7 mija sie z celem wg mnie lepiej już model niżej ale ze spasionym wyposażeniem.

tak panowie wygląda naturalna ewolucja :grin: 

  • Poparcie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
goldi

Uszol znaleźć b7 na pełnym wypasie to tak jak w gimnazjum a może w podstawówce znaleźć dziewicę jak był  by to diesel 2.0 to można sobie po przebierać ale w 1.8T to jest niestety porażka ale to też się mówi masz określoną kwotę i patrzysz a ten 4 tyś drożej ale lepiej wyposażony  i tak będzie zawsze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TomOskroba

właśnie o to chodzi. najpierw miałem gołe auto z tragicznym silnikiem. kupując nowe obrałem za cel inny silnik + avant + lepszy wypas, ale nie myślałem o full s-line navi skóry sióry itp itd.

jednak gdy za kilka lat chciałbym zmieniać auto i było by to audi to szukałbym z jeszcze lepszym wyposażeniem, jak nie full opcja i tak jak napisał uszol tylko w QUATTRO.

każdy chce iść wyżej wraz ze zmianą auta jednak czasami człowiek już się poddaje bo jak pół roku - rok szuka i du*a blada to bierze z gorszym wypasem.

goldi w grę wchodzi tylko Polska ? szukasz na zagranicznych stronach  ? myślałeś o wycieczce za granicę ? ;)

Edytowane przez TomOskroba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
goldi

Powiem ci ze nie mam chęci jezdzic po całych Niemczech mam co prawda kuzyna który tam pracuje   po za tym zobacz ceny tam musiałbym jeszcze z 5 tyś dołożyć  nie mam też czasu żeby szukać pół roku autka mam pożyczonego fiata punto  który idzie na sprzedaż a tymczasem 

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-1-8-turbo-163km-1-wlasciciel-idealny-z-niemiec-oryginal-ID6ySnGH.html wystawiony dzis 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziadek

golasek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
goldi

włąsnie to jest ten problem znajdz żeby miał coś konkretnie graniczy z cudem  w 2.0 tdi jest full można przebierać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rafi78

No zgadza się goldi ale nikt nie mówił że będzie lekko to co pokazałes to aż się prosi Rnse 1400, do tego tunel, climatron , jakiś stołek ... No i się suma robi powoli spora ...O kapciach na autu nie wspomnę

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
goldi

nic patrzymy dalej 

Edytowane przez goldi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jacek70

Tą co dałeś to odpuść bo oprócz granej du py to nic niema .a kasa spora. A może ta ?  Grzanych stołów niema.al reszta nawet nawet.

 

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-1-8turbo-quattro-manual-s-line-bixenony-czarna-podsufitka-lpg-ID6yRUaW.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania