Skocz do zawartości
TomOskroba

A4 B6/B7 WYMIANA REDUKTORA NA TAKI SAM

Rekomendowane odpowiedzi

TomOskroba

Jeżeli niewyraźne to rozepne przewody od filtra i dam lepsze foto.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HarryH

Dobrze jest

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TomOskroba

Dziś ogarnę i podłącze kompa. Jak Cie piatek nie pochłonie to wrzucę zdjecia z programu ;)

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HarryH

Spoko jak coś to wrzucaj foto, jak dam dzisiaj radę to zobaczę Jak nie to jutro zobaczę

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TomOskroba

Na regulację w programie trzeba będzie jeszcze poczekać. Chyba zbyt mocno zgialem miedziany wąż który idzie pod reduktorem do elektrozaworu i odpalając wczoraj gaz jest spora nieszczelność :o

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TomOskroba

@HarryH

Dzisiaj udało mi się podpiąć pod program.

Trochę to trwało z racji tego, że musiałem wymienić całą miedziana rurkę, którą jak pisałem wyżej zlamalem w pół. Nie. Zrobiłem tego jakoś super schludnie bo nie mam giętarki do miedzi, ale ważne, że wszystko się trzyma jak powinnp a nakrętki z beczulkami dokrecone na maxa.

Po zabiegu odpalilem auto i wpialem się pod kompa. Wyczyscilem mapy benzyny i gazu. Przejechałem ok. 3km przystanalem. Wyłączyłem całą elektronikę i zrobiłem autokalibracje. Wcześniej skasowałem jedyny występujący błąd napięcia/zasilania. Nie powrócił. Oto rezultaty. Pierwsze zdjęcie to bieg jałowy, a następne to na drugim biegu przy prawie 4k obrotów. Jechałem niestety sam więc było ciężko. Jak wygląda mnożnik? Mam go zrobić do odcinki? Ciśnienie ewidentnie przy male. Tj widac przy bucie spada dp 0.90.nawet przy ruszanu zwykłym. Rozumiem że mam ustawić je imbusem. Jakie ma być to nominalne ciśnienie i poniżej jakiej wartości nie ma prawa spaść?

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

 

 

 

d751a7816606294e1bcdd6396d3659ac.jpg9c2e023c3a62942b9df8fbfca4ee15e2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HarryH

Zrób jeszcze fotkę z zakładki Mapy wtedy zobaczymy czy dobry mnożnik. Ciśnienie ustawiasz imbusem, myślę że będzie trzeba podnieść do 1,10 ale muszę zobaczyć jak się mnożnik ułożył żeby to potwierdzić.

Dopuszczalny spadek to tak ok. 0,10 a ciśnienie początkowe ustawiasz tak aby mnożnik początkowy był jak najbliższy 1.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TomOskroba

Aaah zakręcilem się i niw dałem zdjęcia z map :p. Tak właśnie spadło o 0.10 tyle ze z 1.00 dlatego tak jak mówisz podniose do 1.10 a wcześniej dam fotkę z mnożnika map

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TomOskroba

Okej ustawiłem rano ciśnienie. Napostoju było 1.10-1.12 przy bucie do 4.5k obrotów spadało do 0.93-0.95 więc chyba trzeba mu jeszcze trochę podkręcić co?
Co do mnożnika daje dwa zdjęcia. Mam nadzieję że dobre tym razem :) 4bc4cc2754a06d5c9f6e29961b75df71.jpg7167ae60a7da1a213ba0f48787e26aed.jpg

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HarryH

Narazie nie patrz na spadki musisz mnożnik skorygować, pojezdzij na benzynie z otwartą karta Mapy, zobaczysz że będą się punkty zbierać i rysować niebieska linia. Potem to samo na gazie i będzie zielona linia się pojawiać. Musisz tak te żółte kropki ustawić aby niebieska z zieloną się pokrywała. A po tym będziemy patrzyli na spadki ciśnienia. Po zmianie ciśnienia robiłeś autokalibracje?

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TomOskroba

Ahh. Rozumiem. Nie po zmianie ciśnienia nie robilem.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TomOskroba

Sytuacja opanowana. Okazało się, że świat jest mały i udało się spotkać na żywo i ogarnąć temat. Dzięki Piter :beer:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HarryH

Nie ma sprawy Tomku 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania