Skocz do zawartości
A4_kubi

A4 B6/B7 Spreżyny obniżające

Rekomendowane odpowiedzi

A4_kubi

Witam szanownych forumowiczów 😉

Potrzebuję waszej pomocy a mianowicie chce obniżyć swoją audiczke na chwilę obecną na spreżynach. I pytanie odnośnie spreżyny mam do wyboru eibachy sportline w super stanie (ze zdjęć) zdjęte z auta ściągniętego z Niemiec. Jeździły po niemieckich drogach około 30tyś przebiegu. A drugie to nowki od firmy Jamex również czerwone. Które wybrać? Parametry mają takie same -45mm przód -35mm tył.

Audi stoi na 18" felgach  z opona 215/40 i 225/40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kordek

Eibach to raczej lepsza firma a przebiegu dużo nie mają 😁 45mm na przód to nie dużo? Musiał byś zapytać kogoś kto zakładał takie, żeby nie było lipy ze będzie tarło o błotniki 😬

  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a4b6quattro

Eibach sportline Miałem u siebie i super się jeżdziło,tylko do tego miałem amortyzatory też Eibach prefender Przód -45/50 tył -35/40

Edytowane przez a4b6quattro
  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a4b6quattro
9 minut temu, Kordek napisał:

Eibach to raczej lepsza firma a przebiegu dużo nie mają 😁 45mm na przód to nie dużo? Musiał byś zapytać kogoś kto zakładał takie, żeby nie było lipy ze będzie tarło o błotniki 😬

Nie będzie tarło😀

  • Polubienie 1
  • Poparcie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
novwy

Nie wiem co masz za model auta ale ważne jakie masz parametry felg i jakie zawieszenie. Najlepiej gdybyś do tych sprężyn miał choć zawias 1BE, amor o krótszym skoku. A jeśli o same sprężyny chodzi też bym brał Eibachy. A no i z jakim silnikiem było Audi czy na z ciężkim a Ty założysz do np 1.8 to zamiast -45 będzie -25 lub na odwrót czyli były w lekkim -45 a założysz do np 4.2 i spadnie -60

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A4_kubi
W dniu 5.03.2021 o 13:42, a4b6quattro napisał:

Eibach sportline Miałem u siebie i super się jeżdziło,tylko do tego miałem amortyzatory też Eibach prefender Przód -45/50 ,tył -35/40

Mam u siebie zawias 1bv tylko czy sportline na quattro wychodziły ? Bo na stronie Eibach tylko pro kit jest wyróżnione quattro a osk ma podobno cieńsze od quattro spreżyny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A4_kubi
W dniu 5.03.2021 o 15:58, novwy napisał:

Nie wiem co masz za model auta ale ważne jakie masz parametry felg i jakie zawieszenie. Najlepiej gdybyś do tych sprężyn miał choć zawias 1BE, amor o krótszym skoku. A jeśli o same sprężyny chodzi też bym brał Eibachy. A no i z jakim silnikiem było Audi czy na z ciężkim a Ty założysz do np 1.8 to zamiast -45 będzie -25 lub na odwrót czyli były w lekkim -45 a założysz do np 4.2 i spadnie -60

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
 

2.0tfsi quattro i właśnie na oficjalnej stronie Eibach sportline nie ma na quattro a już pro kit jest wyróżnione z osobna ze na quattro amorek mam 1bv

Edytowane przez A4_kubi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a4b6quattro
1 godzinę temu, A4_kubi napisał:

Mam u siebie zawias 1bv tylko czy sportline na quattro wychodziły ? Bo na stronie Eibach tylko pro kit jest wyróżnione quattro a osk ma podobno cieńsze od quattro spreżyny 

Przód miałem Eibach tył gwint.

Edytowane przez a4b6quattro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania