Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'A6 C6' .



Więcej opcji wyszukiwania

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • FORUM OGÓLNE
    • Przywitania
    • Pasjonaci
    • Gadżety klubowe
    • Sprawy klubowe
    • REGULAMINY
  • FORUM HYDE PARK
    • Na każdy temat
    • Off-Top Auto-Moto
    • Sport, Hobby, Rozrywka, Muzyka, Film
    • Multimedia, PC, GSM, RTV, AGD, FOTO itp.
    • Nowości ze świata motoryzacji
    • Ubezpieczenia OC/AC, kolizje, wypadki
    • Kosz
  • FORUM ZLOTÓW I SPOTÓW
    • Zloty ogólnopolskie
    • Spoty lokalne
  • FORUM TECHNICZNE
    • Dane techniczne i instrukcje obsługi
    • Silniki benzyna i LPG
    • Silniki diesel
    • Układ chłodzenia, klimatyzacja, ogrzewanie
    • Układ dolotowy, wydechowy
    • Karoseria i nadwozie
    • Układ kierowniczy
    • Wyposażenie wnętrza
    • Hamulce, felgi, opony
    • Zawieszenie, podwozie
    • Uklad napędowy, skrzynia biegów
    • Elektryka, elektronika, oświetlenie
    • Oleje, smary
    • Car audio, CB, Navi
    • Tuning mechaniczny
    • Tuning wizualny, stylizacja
    • Detailing
    • Instrukcje ogólne i katalogi
    • Polecane warsztaty / serwisy
    • Diagnostyka VAG
    • Szukam warsztatu / zlecę naprawę
    • Numery części
  • FORUM OGŁOSZEŃ
    • Sprzedam
    • Kupię
    • Zamienię
    • Oddam
    • Zakup kontrolowany
    • OGŁOSZENIA KOMERCYJNE
    • Archiwum ogłoszeń

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Znaleziono 62 wyników

  1. Witam Panowie. Zacznę może od tego: A6c6 avant 2007 2.0 tdi 103kw 140km BRE Jest taki oto problem. Gdy auto jest zimne pracuje nierówno, obroty skaczą, trzepie całą kastą, raz nawet się zadlawil i zgas po wyjeździe z garażu. Dodam JeszcE ze garaż ogrzewany pod domem. I dzieje się to nawet prZy takich temperaturach jak dziś (30 stopni). ostatnio po włączeniu zapłonu zaczęła mi mrugać kontrolka od świec zarowych i gaśnie dopiero po wyłączeniu zapłonu i załączeniu to ponownie. Potrafi nawet mrugać przy odpalonym silniku. Takie pytanie do ekspertow: swiece mogą być przyczyną nierównej pracy? (dodam ze jak temperatura silnika sie unormuje to silnik chodzi jak zegarek.) Co oznacza mruganie tej kontrolki? Jeśli mam zmieniać swiece to jaką firmę polecacie?
  2. Pojawił się problem zanikających fal radiowych...gdzie jest wzmacniacz antenowy i czy może być tego jeszcze jakiś inny powód? Rozumiem że antena od radia to ta w tylnej bocznej szybie tak?
  3. Witam :hi: tak jak temacie sprzedam moje prywatne autko ;) http://otomoto.pl/oferta/audi-a6-audi-a6-c6-3-0v6-quattro-oryginalny-s-line-wewnetrzny-i-zewnetrzny-ID6ykkY3.html#c356af96a2 cena 48 199 zł dla klubowiczów zniżka przy flaszce :D Pozdrawiam...... :hi:
  4. marcinosv6

    A6 C6 a6 c6 hamulec postojowy

    Witam. Dzisiaj wymieniałem klocki i tarcze z tyłu i prawa strona poszła ok tj procedury vcds 1 otwarcie zacisku 2 zamknięcie zacisku i 3 test hamulca ale przy lewej stronie wszystko już poskładałem i zapomniałem podłączyć wtyczke od silniczka i włączyłem zamykanie zacisków i nic . Wyłączyłem vcds ,podłączyłem wtyczke do silniczka ale chyba coś się stało bo komenda zamknięcia zacisków nie działa tak jak na zdjęciu Zdjęcie - 21.06.2016 - marcinosv6 | Fotosik.pl i takie błędy Address 53: Parking Brake Labels: 4F0-910-801.CLB Control Module Part Number: 4F0 910 801 D HW: 4F0 907 801 B Component and/or Version: EPB CEFC0090 H05 0090 Software Coding: 0000511 Work Shop Code: WSC 02145 785 00200 VCID: 2149030FF83C3116BBD-8074 3 Faults Found: 02426 - Brake Disk Rear Left; Not Reached 000 - - - MIL ON Freeze Frame: Fault Status: 11100000 Fault Priority: 1 Fault Frequency: 3 Reset counter: 226 Mileage: 139352 km Time Indication: 0 Date: 2016.06.21 Time: 19:23:41 Freeze Frame: Voltage: 10.77 V Count: 12 02442 - Function Lamp in Control Head 009 - Open or Short to Ground - Intermittent Freeze Frame: Fault Status: 00101001 Fault Priority: 6 Fault Frequency: 1 Reset counter: 10 Mileage: 139352 km Time Indication: 0 Date: 2016.06.21 Time: 19:06:29 Freeze Frame: Voltage: 10.46 V Count: 65 02432 - Supply Voltage for Left Parking Brake Motor (V282) 012 - Electrical Fault in Circuit - Intermittent Freeze Frame: Fault Status: 00101100 Fault Priority: 1 Fault Frequency: 3 Reset counter: 10 Mileage: 139352 km Time Indication: 0 Date: 2016.06.21 Time: 18:13:44 Freeze Frame: Voltage: 10.25 V Count: 86 Sam silniczek działa Prosze o pomoc
  5. Czy ktoś ma wiedzę czy fotele przednie sporty pasują z a4 b6 do a6 c6 ? Z wyglądu wydają się takie same ...
  6. Witam wydaje mi sie że mam zbyt duzą turbo dzure w a6 c6 2.7 tdi Panowie i Panie mam prośbe o porade uzytkowników a6 c6 z tym silnikiem czy u was tez z dołu jest tak malo momentu ? zamieszczam wykres szczegolnie na tym z przed chipa jest malo NM np przy 2000 obr mam racje ?
  7. Dziadek

    A6 C6 Demontaż egr 3.0tdi

    Czy ktoś wie lub zna jakiś opis jak zdemontować egr w 3.0tdi bmk/asb i inne ?
  8. link do aukcji http://olx.pl/oferta/sprezyny-kayaba-audi-a6-c6-CID5-IDfG4AW.html
  9. Przedenie hamulce w A6 C6 3.0 TDI 321mm przy jego wadze średnio dają sobie radę. Postanowiłem rozeznać trochę temat i myślę o spowalniaczach z s6 c6. Pojawia się jednak jeden problem o którym poniżej. W/g ETKA S6 i A6 mają rózne piasty nr 19 na rysunku poniżej. A6 C6 z silnikami BMK,BNG,BPP,BSG,ASB ma: Piasta koła - 92mm 4E0407613C Zwrotnica - 92mm 4F0407253H – lewa 4F0407254H – prawa A6 C6 z silnikami BDW,BBJ,AUK,BLB,BNA,BRE,BVG,BRF,BPJ,BYU,BKH,BDX,BYK ma: Piasta koła – 85mm 4D0407613E Zwrotnica -85mm 4F0407253G – lewa 4F0407254G – prawa To odpada bez zastanowienia z racji innej średnicy. A6 z silnikami V8,V10 w tym S6 C6 , ma: Piasta koła 4E0407613C - BAT, BVJ – 4.2 v8 – 92mm 4F0501652A – BXA S6 – 92mm Zwrotnica 4F0407253H - lewa 4F0407254H - prawa Wychodzi z tego że A6 z silnikami BMK,BNG,BPP,BSG,ASB i S6 mają te same zwrotnice , jednak piasta się różni. Zastanawiam się w tym momencie czy róznica jest np w średnicy otworu na ośkę która wchodzi w piastę i dali już inny nr. Średnica piasty jest ta sama więc może tarcze z s6 wejdą również na piastę 4E0407613C czyli A6 92mm. Czy ktoś kiedyś gdzieś może takie coś robił? [Dodano: 25 kwietnia 2016 - 23:03] OK , sprawa chyba wyjaśniona , s6 ma inną wysokość / osadzenie tarczy więc dlatego nie pasuje , co do swapa hamulców w a6 c6 , co pasuje do czego opiszę w innym temacie
  10. Różnicę w dyfuzorach widać gołym okiem :decayed: Wymiana nie jest trudną operacją.Zaglądajac od tyłu na dole zderzka ukazuje nam się 5 śrub. Odkręcamy je i zderzak nadal siedzi ciasno choć od dołu możemy go delikatnie odginać. Tak odginając i ewentualnie podważając ori wyjmakiem lub czymś plastikowym odczepiamy zatrzaski, nie trzymają jakoś mega mocno. Poza tym co wymieniłem powyżej, dyfuzora nie trzyma nic innego. Nie potrzebny jest demontaż całego zderzaka. Po wyjęciu dyfuzora mamy następujący widok: Dyfuzor S-line jest mocowany w ten sam sposób co zwykły i pasuje p&p. Wciskamy go , przykręcamy 5 śrubek i po sprawie.
  11. Dziadek

    A6 C6 Odbłysniki do A6 C6

    Witam, Jakie odbłyśniki będą pasować do bixenonu A6 c6? od a4 B8 pasują tak jak do b6/b7?
  12. Hejka, Klima przestała działać, błąd 00256 czyli błąd czujnika ciśnienia/temperatury środka chłodzącego. To jest jasne do sprawdzenia połączenie tego czujnika i sam czujnik ale moje pytanie : Czy klima w aucie nie powinna sie zachowywać tak że powinien świecić cały czas econ ? Bo klima nie chłodzi a jestem w stanie sobie econ włączać i wyłączać :)
×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania