Skocz do zawartości
grzes283

A4 B6 Montaż modułu CLH i DRLh7 w audi A4B6

Rekomendowane odpowiedzi

grzes283

Aby ułatwić pracę rezaczom wstawiam schemat podłączenia lusterka fotochrom, CLH, oraz modułu DRL. Schemat dotyczy przejścia z MCE E na MCE F w A4B6.

Myślę, że ułatwi to pracę wszystkim chętnym na taki ori zestawik

BGSc9yq.jpg

UWAGA:

Pin 16 i 18 gniazdo B w MCE F to wyjście na światła drogowe

Pin 3 gniazdo C  w MCE F to wyjście dla świateł postojowych - rozłączy nam DRL po włączeniu postojowych

Piny 18, 19, 24, 29, 30 gniazdo C w MCE F

Przekaźnik:

FY0U7Mq.jpg

Moduł:

fzSS8U3.jpg

Przy niektórych stosowanych przekaźnikach może wystąpić sytuacja, gdzie niewłaściwie mamy podświetlone cyferki przy przełączniku DRL. Rozwiązaniem jest zastosowanie diody prostowniczej między pinem 3 DRL/CLH a pinem 86 przekaźnika (musi być zamontowana we właściwym kierunku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jozek726

Elegancko ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

No i pięknie wszystko ładnie opisane ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marky2552

Czyli u mnie nic z tego ?

Dodatkową funkcją jest tutaj włącznik świateł do jazdy dziennej – jest to opcja przewidziana dla reflektorów bi-ksenonowych. W miejscu żarówki świateł długich czyli drogowych H7 (porównanie ze zwykłym reflektorem halogenowym) wpakowano zwykłą żarówkę do jazdy dziennej (21W12V). Światła mijania i drogowe są realizowane dzięki częściowemu lub całkowitemu podniesieniu przesłony palnika ksenonowego. Oczywiście aby uruchomić tę funkcję oprócz reflektora ksenonowego wymagany jest także MCE w wersji HIGH oraz włącznik DLR.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania