Skocz do zawartości
Arkadiush

Mulitmedia, Komputery,Foto, Gadgety itp

Rekomendowane odpowiedzi

Arkadiush

Mówiłem że bedzie dobry :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marky2552

I 4 GB dołożone do laptopa tera jest 8 GB

b518e3da7e0423d614f97c82b1aba434.jpg

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jacek70
1 godzinę temu, Marky2552 napisał:

jest

A co to w tej czerwonej obudowie ??  Głośnik  jakiś ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marky2552

Jakieś stare radio :D

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marky2552

Wiem że to nie forum informatyczne ale mam problem z Chipsetem Nvidia Geforce MX940 w moim laptopie przypuszczam że owa karta graficzna została uszkodzona nie wiedzieć czemu gdyż grałem sobie w Wiedźmina 3 i gra nagle zaczęła krzaczyć zaczynały nie ładować się tekstury luv ładować się znacznie wolno więc ściągłem sterowniki do karty graficznej Nvidia usunęło poprzednie bo były te same i nie da rady zainstalować żadnych starszych i nowszych sterowników każda taka próba kończy się niepowodzeniem nie można zainstalować sterowników karty graficznej nvidia geforce mx940

I co o tym sądzicie do tej pory wszystko działało jak należy laptopa mam od końca sieprnia więc jest na gwarancji

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jacek70

W tej kwestii to pytaj kolegę OGr. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
_Andrzej_
Dnia 13/11/2017 o 21:38, Marky2552 napisał:

Wiem że to nie forum informatyczne ale mam problem z Chipsetem Nvidia Geforce MX940 w moim laptopie przypuszczam że owa karta graficzna została uszkodzona nie wiedzieć czemu gdyż grałem sobie w Wiedźmina 3 i gra nagle zaczęła krzaczyć zaczynały nie ładować się tekstury luv ładować się znacznie wolno więc ściągłem sterowniki do karty graficznej Nvidia usunęło poprzednie bo były te same i nie da rady zainstalować żadnych starszych i nowszych sterowników każda taka próba kończy się niepowodzeniem nie można zainstalować sterowników karty graficznej nvidia geforce mx940

I co o tym sądzicie do tej pory wszystko działało jak należy laptopa mam od końca sieprnia więc jest na gwarancji

Sprobuj totalnego restora z cd ktore masz zalaczone do kompa zrobic, chociaz to co opisujesz, to moze byc walnieta karta niestety. Zrob restora i jak nie podola to oddawaj na gwarancje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uszol

Jakiś rusek chciał mi się wj****ć na maila ? 

Bez tytułu.png

Edytowane przez uszol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marky2552

wyrzuciłem cały folder nvidia reset kompa i jeszcze raz i poszło ale dlaczego się zjebało to nie wiem na razie wsio działa 

gzr.thumb.png.76e779551c1674a221e3d9175597b596.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
_Andrzej_
14 godzin temu, Marky2552 napisał:

wyrzuciłem cały folder nvidia reset kompa i jeszcze raz i poszło ale dlaczego się zjebało to nie wiem na razie wsio działa 

No i za********e, ja u siebie miałem podobnie, to musiałem recovery całego kompa robić, poszło i też nie wiem czemu się kopnęło ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Seikokilla
Dnia 15.11.2017 o 06:24, uszol napisał:

Jakiś rusek chciał mi się wj****ć na maila ? 

Bez tytułu.png

To pikuś ja jak wróciłem z pracy chciałem pograć na Steam-mie i nie mogłem dostać się na konto. Po długiej walce odzyskałem konto, też jakiś kacap mi konto przejął ale  w bonusie zostawił 480rubli to sobie kupiłem grę :decayed:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Power-Kris

Panowie w ustawieniach włączycie weryfikację dwuetapowa czy jak tam na danej platformie jest i ruscy mogą naskoczyć, ale najpierw zmiany hasła w mailach i kontach gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marky2552

Coś się laptok zepsuł miałem na płycie starego Hitmana blood money chciałem zainstalować zainstalował się i potem komputer się zaciął i do dziś nie działa znaczy włącza się pulpit i się za chwile zacina wszystko jak na razie właczyłem skanowanie i naprawa dysku i tryb awaryjny w celu wywalenia tej gry może się uda

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

af02477551010f64dbfdbd808912a31e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Arkadiush
16 minut temu, Marky2552 napisał:

właczyłem skanowanie i naprawa dysku i tryb awaryjny w celu wywalenia tej gry może się uda emoji108.pngemoji108.png

to Ci pomoże na pewno :): naprawi się dysk i będzie hulał że hej :biggrin: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marky2552

Powiem tak fajny jest ten laptok fajnie sie na nim pracuje parametry też ma fajne ale za dużo mam z nim problemów od początku zakupu jak nie grafika to zacinanie nie wiem zobaczę jak dalej bedzie sie sprawował jak ujowo to przywracam windows i na sell

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marky2552

Pany oglądałem YT i nagle laptok zgasł i wyświetla sie No Bootable Devices co wszystkiego próbowałem i nic wygląda to na uszkodzony dysk w rozwiązywanie problemów w CMD nie widzi w ogóle dysku C laptok nawet roku nie ma a już dysk sie zesrał masakra jakie teraz robią rzeczy mój stary laptok z 2010 roku działa do dziś i po za matrycą nie wymieniłem w nim nic a ten nowy niby super ekstra a się psuje

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

a4ef86bbcd0d4f33d6457702fdc02c8e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Power-Kris

Jak masz SSD na pamiatkach Toshiba lub Intel to niestety najnowszy W10 go uwalił bo zyebali aktualizacje. Problem mają rozwiązać w okolicy 12 czerwca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marky2552

Mam zwykły HDD 1000 GB kilkanaście razy włączałem i wyłączałem i załapał i wlączył się yebany nie wiem co jest grane

 

 

A korzystając z tego że się włączył to przez CMD wyciągłem klucz produktu win10 i zasysam ze strony microsoft kopie win10 na płyte DVD tak w razie czego jak bym był zmuszony a mam drugi dysk z PS4 jak ten padnie to włoże z ps i wgram na niego win10 z płyty

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

dff2c3762b44afeacb3c0d49af7d27d1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Power-Kris

Jak masz już aktywna 10 to przy ponownych instalacjach dajesz nie mam klucza czy jakoś tak i sam sobie weźmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marky2552
Jak masz już aktywna 10 to przy ponownych instalacjach dajesz nie mam klucza czy jakoś tak i sam sobie weźmie.
Luz wrazie w wyciagłem i zapisałem jak na razie laptok działa ale bez sensu aby dysk padł po 9 miesiącach ?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trybekk
13 godzin temu, Marky2552 napisał:

Luz wrazie w wyciagłem i zapisałem jak na razie laptok działa ale bez sensu aby dysk padł po 9 miesiącach ?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

Widziałem ze laptop Acera, jeżeli modelowo jest to rocznik 2016 to gdzieś mi sie o uszy obilo, ze dyski sshd które do nich wsadzali szlag trafiał.

Jeżeli ten dysk fizycznie widzi Ci z poziomu biosa to pada MBR, ale wtedy to raczej kwestia błędów logicznych, a nie samego dysku.

Tak czy inaczej polecam SSD, sa w całkiem spoko cenach a komfort pracy nieporownywalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marky2552

Dysk zdechł w laptoku kupiłem drugi założyłem jak na razie się isntaluje system

f6963717f7b53a9d45fab91665c27b5f.jpg3fffcc729feebb1752a1ec426ec727c5.jpge8ce0158fdf6b83625bca4586513d29a.jpg

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marky2552

Ej panowie wiem ze to nie forum informatyczne ale może ktoś wie bo kupiłem dysk ssd m2 nvme do laptopa 3.1 x4 a ja mam Pcie 3.0 x2 obsłuży ten dysk czy składać zwrot towaru ?

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania