Skocz do zawartości
luty

s4 b5

Rekomendowane odpowiedzi

luty

Z racji ze brakuje mi mocy myślę przejść na coś mocniejszego wybór padł na s4 b5 pojawiła się jedna sztuka w miarę nie daleko ode mnie możecie spojrzeć na nią podsylam link najgorzej ze się nie znam na s4 Wiem że trzeba spr turbiny silnik czy suchy co jeszcze??

Link do aukcji ...http://olx.pl/i2/oferta/sprzedam-audi-s ... 9158b0b94c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jozek726

myślę że na porządne s4 b5 to masz trochę mały budżet :/

Dodano po 13 minutach 13 sekundach:

Re: s4 b5

czytałem ostatnio że to jest pewna esa :

http://allegro.pl/audi-s4-b5-430km-99r-i5345992988.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
luty

Niestety tyle aż to nie mam na auto czyli te rzędu 20 tys to same śmietniki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jozek726

Nie mowie ze śmietnik ale trzeba mocno sprawdzić auto pod względem bezwypadkowyosci jak i silnikowo bo potem może się okazać że jest do wrzucenie w silnik 10 tys jak coś się sypinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Arkadiush
myślę że na porządne s4 b5 to masz trochę mały budżet :/

Dodano po 13 minutach 13 sekundach:

Re: s4 b5

czytałem ostatnio że to jest pewna esa :

http://allegro.pl/audi-s4-b5-430km-99r-i5345992988.html

za tą cene kupujesz s4 b6 już prawie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziadek

tak tylko nie będzie miała takiej mocy a na dodatek silnik wymagający większych nakładów jak coś :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Arkadiush
tak tylko nie będzie miała takiej mocy a na dodatek silnik wymagający większych nakładów jak coś :kwasny:

no racja ale w sumie kupić b5 za 36 tys to masz autko młode inne oczywiście w zależności jak co patrzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
vwbartus
tak tylko nie będzie miała takiej mocy a na dodatek silnik wymagający większych nakładów jak coś :kwasny:

no racja ale w sumie kupić b5 za 36 tys to masz autko młode inne oczywiście w zależności jak co patrzy :)

tak tylko co z tego że młodsze jak drugie tyle trzeba będzie włożyć aby to idealnie jeździło co daje już około 70 tys razem z autem a idąc tak dalej to za 70 tys można rozglądać sie już za RS4 i tak dalej i dalej . Więc albo starsze doinwestowane i za niemałe pieniądze albo młodsze w szrocie za mała kase i wkładanie w niego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Matis25
tak tylko nie będzie miała takiej mocy a na dodatek silnik wymagający większych nakładów jak coś :kwasny:

no racja ale w sumie kupić b5 za 36 tys to masz autko młode inne oczywiście w zależności jak co patrzy :)

tak tylko co z tego że młodsze jak drugie tyle trzeba będzie włożyć aby to idealnie jeździło co daje już około 70 tys razem z autem a idąc tak dalej to za 70 tys można rozglądać sie już za RS4 i tak dalej i dalej . Więc albo starsze doinwestowane i za niemałe pieniądze albo młodsze w szrocie za mała kase i wkładanie w niego .

dokładnie tak jest, każdy ma rozum i sam powinien wiedzieć czy go stać na szrota :P w większości ludzi kupuje fury a potem budzą się z ręką w nocniku :facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uszol

podepne sie pod temat, co jaki czas lubie sobie pooglądac furki na necie

 

jak kupowalem swoje auto czyli ponad rok temu to juz stała ta fura i do tej pory stoi !!!

 

http://otomoto.pl/oferta/audi-s4-biturbo-310-km-lpg-alcantara-ID4oW31i.html#bdb5dd133a

 

wie ktoś może co z nią nie tak, pytam z czystej ciekawości w końcu rok stania na necie to nie lada wyczyn :kox:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jacek70

No właśnie gdzie haczyk. Wszystko porobione rozrząd, heble, wydech , moc , lpg. Jedynie rocznik jest stary . To dlaczego tyle stoi. Może coś nie tak z nią.????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ryba85

 

jak kupowalem swoje auto czyli ponad rok temu to juz stała ta fura i do tej pory stoi !!!

 

http://otomoto.pl/oferta/audi-s4-biturbo-310-km-lpg-alcantara-ID4oW31i.html#bdb5dd133a

 

 

czyli sprzedający kłamie ze 3 miesiące w raju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jacek70

No właśnie nowy gaz , polskie blachy i po 3 miesiącach sprzedaje? Który sprzedawca zakłada gaz i sprzedaje :facepalm: Wałek i dlatego nikt nie bierze☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uszol

albo je***a z każdej strony to komis, tam wszystko sie może zdarzyc :decayed:

Edytowane przez uszolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Arkadiush

ta stoi od ponad roku nie brać nawet ;/ na allegro moi znajomi byli oglądać kilka esek ale żądna nie jest warta tej ceny nestety  :facepalm:  :facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania