Skocz do zawartości
Gość Chopin

A4 B6 DZIWNE CHARCZENIE PRZY MOCNIEJSZYM BASIE

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Chopin

Witajcie  :hi:

Pewnie nie jeden z nas zastanawiał się skąd się bierze dziwne charczenie przy mocniejszym basie podczas słuchania muzyki. Miałem tak samo.

Na początku myślałem że to może tylna roleta , albo jakieś plastiki z upływem czasu ... pomysłów było sporo ...

Natomiast jest jeden z głównych tropów który chciałbym pokazać. Mianowicie , mamy z tyłu takie magiczne odpływy z plastikowymi klapkami. TO WŁAŚNIE ONE NAM TRZESZCZĄ i CHARCZĄ podczas głośniejszego słuchania muzyki z głębszym basem. Poniżej filmik jak to u mnie charczało. Trzeba kliknąć w niebieskie View my Video.

View My Video   <-- TUTAJ FILMIK

2utmdch.jpg

Dostęp do nich mamy albo od strony zewnętrznej po zdemontowaniu zderzaka (wygodniejsze)

ale możemy też zdemontować chromową listwe w bagażniku i odchylić tylną część tapicerki od słupka i dostać się tam od wewnątrz.

Sposób jaki zastosowałem to : naklejenie cieniutkiej samoprzylepnej pianki poliuretanowej na każdej grupie klapek , tak aby amortyzowała uderzenie plastiku.

I tym sposobem nie mam już dziwnych odgłosów przy słuchaniu ulubionej muzy  :hi:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Power-Kris

Opisz lepiej jak te boczki wyorales bo muszę wzmacniacz antenowy zreanimowac a one chcą mnie wykończyć chyba.:lol:

Edytowane przez uszol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Chopin
Opisz lepiej jak te boczki wyorales bo muszę wzmacniacz antenowy zreanimowac a one chcą mnie wykończyć chyba.:lol:


musisz po prostu raz a porządnie szarpnąć z całej siły i wyskakuje z zatrzasków :thumbsup: Edytowane przez uszol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

W kratkach są takie gumy które pod wpływem basu zaczynają drgać i brzęczeć ja je wszystkie wyrwalem i zastąpiłem gąbką bo jeżeli zostawimy puste kratki to będzie wchodziła wilgoć z zewnątrz

Edytowane przez uszol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziadek

Opisz lepiej jak te boczki wyorales bo muszę wzmacniacz antenowy zreanimowac a one chcą mnie wykończyć chyba.:lol:

tu masz pokazane i opisane to:

http://auditeam.pl/forum/viewtopic.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Power-Kris

Dzięki.

Edytowane przez uszol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TyBucu
W kratkach są takie gumy które pod wpływem basu zaczynają drgać i brzęczeć ja je wszystkie wyrwalem i zastąpiłem gąbką bo jeżeli zostawimy puste kratki to będzie wchodziła wilgoć z zewnątrz

O to. Bardzo ważne by tych klapek nie wywalać. Można zastąpić gabka badz czymś co nie zezwala na swobodny przepływ powietrza bez nadciśnienia. Inaczej będziemy mech z siedzeń zdrapywać.... Edytowane przez uszol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania