Skocz do zawartości
Adrian-A4

A4 B6 Problem z szybą kierowcy.

Rekomendowane odpowiedzi

Adrian-A4

Witam dzisiaj jadąc otworzyłem sobie szybę, zamykając ją coś chrupnęło i szyba zamiast się zamykać to się cofnęła, spróbowałem jeszcze raz, szła do góry nagle zaczęła chrupotać i powoli ale to bardzo powoli się zamykać. Zamknęła się ale teraz nie mogę jej ani otworzyć ani zamknąć, przestała działać :/ Co to może być?  :angry:  :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Arkadiush

kolego odkręć boczek sprawdź czy nie poszedł Ci silniczek szyby czy może zwarcie. Podobnie miałem w B5 i okazało sie że zwarcie się zrobiło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tomcrack27
Witam dzisiaj jadąc otworzyłem sobie szybę' date=' zamykając ją coś chrupnęło i szyba zamiast się zamykać to się cofnęła, spróbowałem jeszcze raz, szła do góry nagle zaczęła chrupotać i powoli ale to bardzo powoli się zamykać. Zamknęła się ale teraz nie mogę jej ani otworzyć ani zamknąć, przestała działać :/ Co to może być? :angry: :angry:[/quote']

mechanizm ci padl a dokladniej linka stad to chrubotanie.kup zamiennik i bedzie chulalo :hi:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adrian-A4

Silniczek działa, bo go słyszę przy kliknięciu, słyszałem że zamiennik sie szybko sypie, chyba zakupie używke ale ori o ile to to ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tomcrack27
Silniczek działa' date=' bo go słyszę przy kliknięciu, słyszałem że zamiennik sie szybko sypie, chyba zakupie używke ale ori o ile to to ;)[/quote']

znajomemu montowalem 2 lata temu zamiennik i dziala do dzis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adrian-A4

chopy :D dzisiaj odziwo ruszyła sie szyba normalnie, ale przy zamykaniu cofa sie w dół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tomcrack27

mimo to czeka cie rozebranie mechanizmu i zweryfikowanie jego stanu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania