Skocz do zawartości
Maciek02

A4 B6 b6 zablokowany immobilizer POMOCY!

Rekomendowane odpowiedzi

Maciek02

Witam, nabylem kluczyk z b7, dociolem grot, przyuczylem pilot do MK i wszystko gra auto sie otwiera zamyka. Wlozylem nowa pastylke immo i wlozylem klucz do stacyjki. Oczywiscie autko nie odpalilo bo kontrolka immo migala. Chcialem zakodowac nowa czysta pastylke immo ale po wbiciu PINu nie chce sie zalogowac do kicznika i wyskakuje komunikat. c5f4e5a120e6b45d7a878ec6b4349f9d.jpg Pin wzialem z zawieszki ktora mam przy zapasowym plastykowym kkuczyku ktorym tez moglem odpalic auto. 3aff32791cd582993de7fea511d6a59b.jpg 05531. Teraz wyskoczyl mi blad ze immobilizer jest zablokowany i nie umiem odpalic auta. Co mam robic?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez uszol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

To nie pin niestety...pin jest cztero cyfrowy i wyciąga się go z licznika...nasz Cwiara ogarnia takie tematy

iPhone wladiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CWIARTEK

Wpisywałes pin z 0 na początku? Jeśli tak to jest nie prawidłowy. Trzeba próbować odczytać i porównać czy sie zgadza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Nie chodzi o zero bo ja mam na kluczyku inaczej napisane a co innego potem wyszło jak mi Krzysiek wyciągał pin

iPhone wladiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CWIARTEK

Jak sie ma pełną dokumentacje to pin powinien być ale na przywieszce pod zdrapką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Ćwiara nie koniecznie bo ja miałem ori przywieszkę ale to niestety ten pin...

iPhone wladiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Maciek02

Ogolnie jestem uziemiony... zona juz sie do mnie nie odzywa... powiedzcie mi jak mozna najszybciej ten PIN zdobyc. Juz mi kolega gadal ze to nie moj PIN na tej zawieszce. Oczywiscie zaczynalem.od zera. I wpisamel.05531 i taki sam komunikat. Prosze Was jaknja moge sam na szybko PIN wyciagnac.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

[Dodano: 28 lutego 2016 - 21:51]

Na zdjeciu wyzej to wszystko co mialem. Zadnej zdrapki itp nie mialem.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CWIARTEK

Najlepiej to znaleźć w okolicy kogoś od liczników kto odczyta. Jak nie znajdziesz to podeslij mi licznik to odczytam pin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Maciek02

Cwiara odezwij sie na pw. Zobacz skrzynke bo napislem

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CWIARTEK

Prawdopodobnie aktywowała się blokada rozpoznawania transpondera. Do sprawdzenia wartości mierzone licznika blok 24, kanał 4.

 

Blok wartości mierzonych 024:

-Okres blokady zestawu wskaźników

I 0...255 min, określa po jakim czasie można wykonac procedurę Login w zestawie wskaźników. Jeżeli tajny numer przy procedurze Login zostanie trzykrotnie błędnie podany (dopasowanie kluczyka lub używany zestaw wskaźników), komputer sterujacy zostaje zablokowany na okres 10 * minut.

-Okres zablokowania komputera sterujacego silnikiem

I 0...255 min,określa po jakim czasie jest możliwe ponowne wykonywanie dopasowania przez komputer sterujący silnikiem. Jeżeli w czasie dopasowania tajny numer zostanie podany trzy razy błędnie (w kanale dopasowania 50), to komputer sterujacy zostanie blokowany na 10 * minut.

-Okres zablokowania awaryjnego otwierania

I 0...255 min, określa po jakim czasie jest możliwe podawanie tajnego numeru poprzez menu funkcji w zestawie wskaźników (funkcja awaryjnego uruchamiania bez V.A.G 1551) Jeżeli tajny numer zostanie trzykrotnie błędnie podany, komputer sterujacy zostaje blokowany na okres 10 * minut.

-Okres zablokowania rozpoznawania transpondera

I 0...10 min, określa po jakim czasie jest możliwe rozpoznawanie transpondera. Ta blokada jest uaktywniona, gdy odczytany zostanie 20 razy transponder nieuprawnionego kluczyka.
K *) ten okres podwaja się po każdej dalszej próbie do max. 255 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania