Skocz do zawartości
Rogal93

A4 B5 Lotka klapy s4

Rekomendowane odpowiedzi

Rogal93

Witam klubowiczów od pewnego czasu szukam lotki klapy bagażnika na wzór S4 b5 sedan na allegro zamiennik http://allegro.pl/lip-spoiler-lotka-klapy-audi-a4-b5-s4-s-line-abs-i5715386138.htmlwykonany z tworzywa ABS lecz nw czy zda egzamin stąd moje pytanie czy ktoś z was również miał ten dylemat z tą lotką ? Czy warto się w to bawić ? A może ma ktoś na sprzedaż orginalną ;D ? Dzięki z góry za pomoc.

Edytowane przez uszol
  • Poparcie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Rogal tak jak i z lotką tak rownież ostatnio był temat z listwami S4...moim zdaniem nie pakowałbym się w zamienniki, po pierwsze ciężko to spasować a po drugie po malowaniu wychodzą fale Dunaju...ale to już każdego indywidualna sprawa

iPhone wladiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uszol

kumpel ma podobną albo i nawet taką samą na klapie w sedanie przyklejana na taśme dwustronną, sprawuje się dobrze nic nie odchodzi, macałem, dotykałem nie jest pofalowana i da sie to normalnie polakierować, ładnie spasowana na długość z klapą ale to nie moje klimaty, takie mody to tylko jak w ori wychodziły albo w ogóle ale jeśli Ci sie to podoba to śmiało bierz jeżeli chodzi o wytrzymałość jest ok, będziesz zadowolony  :thumbsup:

 

nie wydaje mi sie, żeby ori s4 z fabryki wychodziło z taką lotką, to chyba wymysł sprzedawców z allegro i nazywają to "esową lotką"

 

tak to wygląda na klapie 

 

spau04.jpg

Edytowane przez uszol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Wszystko zależy z jakiego materiału jest to wykonane bo laminat to naprawdę porażka

iPhone wladiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uszol

kumpel ma z absu jak mniemam w dotyku jest dość twarde a laminat jest strasznie miękki   :msn-wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Dlatego mówię że większość podróbek robią z laminatu i potem wychodzą komedie przy malowaniu...Abs jak najbardziej

iPhone wladiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania