Skocz do zawartości
Arkadiush

Ile płacicie za OC/AC/NNW

Rekomendowane odpowiedzi

wladi

No to kurła jest o co walczyć :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marky2552

a no jest jeszcze taka sprawa chciałbym zrezygnować ze współwłaściciela którym jest mój dziadek ja jestem głównym właścicielem a on jako współwłaściciel nie ukrywam faktu że się trochę zdenerwował jak zobaczył list z zapłatą trochę się pokłuciliśmy i żeby uj wi co z tego nie wyszło nie chciał bym go w to mieszać i wykreślić go z dowodu nie wiem dlaczego ale list o wezwanie do zapłaty przyszedł na dziadka adres a nie na mój skoro ja jestem głównym właścicielem pojazdu jak to jest w urzędzie oraz jak z ubezpieczeniem w obecnej firmie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
k232

Żeby go zlikwidować ze współwłaściciela to musi Ci napisać darowiznę pojazdu w wydziale komunikacji, robiłem to samo kilka dni temu. A z firmą ubezpieczeniową to pewnie będziesz musiał się skontaktować żeby ustalić dokładne dane właściciela pojazdu i żeby sobie zmienili wszystko w systemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marky2552
6 minut temu, k232 napisał:

Żeby go zlikwidować ze współwłaściciela to musi Ci napisać darowiznę pojazdu w wydziale komunikacji, robiłem to samo kilka dni temu. A z firmą ubezpieczeniową to pewnie będziesz musiał się skontaktować żeby ustalić dokładne dane właściciela pojazdu i żeby sobie zmienili wszystko w systemie.

a dopłata ubezpieczenia wchodzi wtedy w grę nie ukrywam mam 23 lata i od 2015 roku mam audi dopiero więc mam wzwyżke za wiek no i nie mam za dużo zniżek 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uszol

Dales du*y. Za kazdym razem trzeba wypowiadac umowe przy zmianie ubezpieczalni. Jesli minal rok to musisz zaplacic calosc. Jesli dopiero pol roku to jutro wypowiadasz umowe i placisz skladke do dnia jutrzejszego czyli ok. Polowe z 1100. Jak olejesz i nie zaplacisz to nasla sk*******y kruka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marky2552

3 miesiące minęły nie pełne

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Najlepiej jak by Ci jakiś ubezpieczyciel wyliczył ile musiałbyś zapłacić za te 3 miesiące, tak jak uszol napisał trzeba niestety to zapłacić


iPhone wladiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
k232
9 godzin temu, Marky2552 napisał:

3 miesiące minęły nie pełne

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 

Idź osobiście do ubezpieczyciela i powiedz jak wygląda sprawa. Oni Ci powiedzą co zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marky2552

Zrobiłem wypowiedzenie umowy w ubezpieczalni pani powiedziała tak jak uszol powiedział że trzeba będzie za 2 i kawałek miesiąca zapłacić

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

No i dobrze bo tylko potem byś miał już większe kłopoty


iPhone wladiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a4b6quattro

Od Piątku zmieniłem ubezpieczyciela samochodu 😄 po ośmiu latach,z Alianz na Proama .Warunki jak w Alianz, tylko cztery stówy mniej😄 660 zł na cały rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marky2552

Panowie chce wypowiedzieć umowe oc w mtu teraz pytanie czy takie wypowiedzenie z ergo hestii przejdzie czy szukać dalej dodam że jak zaloguje sir na mtu24 to i tak przekierowywuje mnie na ergo hestia a chce wypowiedzieć umowe bo w axa mam o 4 stowki taniej a po co przeplacać skoro oferta taka sama

d106f87884efa25d0018c9ba5e055848.jpg

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Power-Kris

Przejdzie bo tak ma być, ale mnie dziwi że twój gostek od ubezpieczeń tego nie robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marky2552
Przejdzie bo tak ma być, ale mnie dziwi że twój gostek od ubezpieczeń tego nie robi.
Ja to robiłem przez internet w tamtym roku nie byłem u agenta bo byłem za granicą

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Power-Kris

To ci powiem ze u agenta zawsze taniej mi wychodzi nawet 300 na AC OC niż na tych stronach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marky2552

No jesze zobacze do 11 października mam czas

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Wystarczy że na kartce napiszesz że wypowiadasz umowę nr....z dniem takim i takim i styka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TomOskroba

ja to jestem takim leniem że wszystko załatwiam telefonicznie. nie pamietam, żebym coś podpisywał. wszystko elektronicznie/telefonicznie i ceny pokrywają się z prywatnymi wizytami . wypowiadałem kilka razy umowy i też to się odbywało telefonicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
reikeb

A ja dziś się pozytywnie zaskoczyłem bo myślałem że mi cene z kosmosu za 3.2 strzelą a oc wyszło 860zł + 80zł szyba  w Warcie :D tak więc Happy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
_Andrzej_
W dniu 18.10.2019 o 16:53, reikeb napisał:

A ja dziś się pozytywnie zaskoczyłem bo myślałem że mi cene z kosmosu za 3.2 strzelą a oc wyszło 860zł + 80zł szyba  w Warcie :D tak więc Happy :D

A ja czekam i zobacze ile mi wylicza OC/AC 😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
reikeb
A ja czekam i zobacze ile mi wylicza OC/AC 
U Ciebie to myślę że za pakiet można by kupić całkiem fajna furę :)

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
WolfIDraV

Jako młodociany kierowca(99r) przy samochodzie Audi A3 1.9 TDI 105KM 05r gdzie mam OC+Autocassco od kradzieży+NNW+Assistan i wyszło mi za cały rok do zapłaty 1607 zł(Tak wiem dużo ale i tak lepiej niż za wcześniej co dawałem 2.5k za lanosa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marky2552

Mnie wyszło za a4 b6 oc 736 zł na cały rok w axa więc nie jest źle wkońcu zeszłem poniżej tysiąca zł

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
reikeb
21 minut temu, WolfIDraV napisał:

Jako młodociany kierowca(99r) przy samochodzie Audi A3 1.9 TDI 105KM 05r gdzie mam OC+Autocassco od kradzieży+NNW+Assistan i wyszło mi za cały rok do zapłaty 1607 zł(Tak wiem dużo ale i tak lepiej niż za wcześniej co dawałem 2.5k za lanosa)

Nie ma tragedii :D 3 lata temu w Hestii za swoje a4 płaciłem 4.7k.... A za rok 2.5tylko nie w Hestii :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
WolfIDraV
13 minut temu, reikeb napisał:

Nie ma tragedii :D 3 lata temu w Hestii za swoje a4 płaciłem 4.7k.... A za rok 2.5tylko nie w Hestii :D 

Ja własnie place tyle w Hestii bo w axie wychodziło mi ponad 2.5k za oc+assistans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania