Skocz do zawartości
Arkadiush

Ile płacicie za OC/AC/NNW

Rekomendowane odpowiedzi

uszol

693zł UNIQUA 5 rok ciagne u nich. 80zł mniej niż rok temu. 65% zniżek 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ColdWojtek

PZU

A4B6 1.9 TDI 2001 r

1200 zł :D

MTU 

Peugot boxer 2010 2.2 HDI 

2200 zł

Mam 20 lat.... Młodość kosztuje hahah, ale 2 lata temu za golfa 4 1.4 wyliczyli mi 2400 więc jest progres :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pakoz92

Odkopię temat:)

Z moim przypadku za pełne pakietowe ubezpieczenie OC, AC, NNW, Assistance + ubezpieczenie opon i szyb w Allianz (przy maksymalnych zniżkach) kosztuje mnie ok 3200 zł:) Jestem głównym właścicielem(27 lat), ale dla uzyskania dodatkowej zniżki (czy jakkolwiek inaczej to nazwać) w kwocie 500zł dodałem współwłaściciela. Zdaje sobie sprawę, że kwota nie jest niska ale po "doświadczeniach" z jednym z poprzednich aut i ciągnącej się ponad rok batalii z Hestią, postanowiłem zapewnić sobie spokój:) 

Pozdrawiam, 

Edytowane przez Pakoz92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
reikeb

Ja na początku za swoje a4 w Hestii za film pakiet płaciłem 4700zl...

Teraz mam w interRisk od 2 lat i płacą trochę ponad 2tys za full pakiet.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marky2552

Mnie na oc nie stać a co dopiero na ac zresztą powiedzieli mi że mam za starucha na ac ja płacę 800 zł na 2 raty po 400 w tym roku w AXA zresztą co roku zmieniwm ubezpieczalnie bo raz tu drożej tu taniej wiecie jak rypowy polak aby najtaniej

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
reikeb

To ja do vr chciałem AC wziąć to za najtańszy pakiet krzyknęli 5500zl xD

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marky2552

no nieźle ale jak przychodzi do wypłacenia odszkodowania to tak kręcą aby nie dać nic

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Power-Kris

Z wypłatą to w miarę sprawnie na ogół w MTU. Jeszcze nie miałem z nimi problemu oprócz tego że po drugiej wypłacie zerwali umowę, ale zmieniłem auto i znów przylazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
reikeb
no nieźle ale jak przychodzi do wypłacenia odszkodowania to tak kręcą aby nie dać nic

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka


No pewnie tak, choć byłem w szoku bo w PZU wycenili go na 35tys xD

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pakoz92

Audi jest drugim autem które mam ubezpieczone w Allianz. Poprzednie auto Polo 9n3 w grudniu 2018 roku miało szkodę - inteligent postanowił Sprinterem zmienić pas na skrzyżowaniu i przytarł mi lewy przedni błotnik, zderzak oraz zarysował lampę. W trakcie likwidacji szkody okazało się, że sprawca posiadał nieważną polisę OC - Sprinter dwa miesiące wcześniej wyjechał z salonu 😂 Ubezpieczyciel sprawcy wycenił szkodę na 800 złotych a następnie odstąpił od wzięcia odpowiedzialności - co jest zasadne. 

Sprawę postanowiłem zgłosić do UFG, a szkodę rozliczyć przez Allianz. Mój ubezpieczyciel wycenił szkodę na ponad 3000 (wariant serwisowy z naprawa na oryginalnych częściach) a czas między wydaniem decyzji, a oddaniem auta wynosił 2 dni. W sumie to też zasługa mojego zaprzyjaźnionego agenta - ale to szczegół 😝

Moze mój przypadek udanej współpracy z Allianz jest jakiś wyjątkowy ale mając w pamięci opisywana wyżej historię, postanowiłem zaufać i ubezpieczyć swoje kolejne autko 🙂 Mam nadzieję, że polisa nie będzie nigdy potrzebna 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Pany nie chodzi czy ktoś płaci 3 czy 5 tys bo głównie chodzi o to na ile ubezpieczyciel wyceni auto, co z tego że będzie np w jakieś ubezpieczalni o 500 zł taniej niż w drugiej ale na bank wtedy trzeba się liczyć z tym że wartość auta będzie o pare tysięcy zaniżona. Znam to z autopsji i gdybym nie wniknął bardziej to byłbym w plecy pare tysięcy jeżeli doszło by do wypłaty odszkodowania za np kradzież


Wysłane z iPhone wladiego

  • Polubienie 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Power-Kris

Kradzież kradzieżą, ale nawet naprawa z AC jest brana od sumy ubezpieczenia. I jeśli przekroczy ileś tam wartości ubezpieczenia to szkoda całkowita i się bujaj, więc im wyżej wycenione ubezpieczenie tym lepiej ale i drożej.

  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TomOskroba

co jak co Panowie. kochamy swoje auta. czy to młodsze czy starsze, ale AC to ja nigdy nie zapłacę :) chyba, że nowym z salonu wyjadę. dla mnie bezsens rocznie 3k bulić. przecież to jest w ogóle nie opłacalne.. jeszcze, żeby to był jakiś 3.0 4.2, ale nie za 1.8 czy 2.0 🙈

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Power-Kris

3x przednia szyba, 1x tylna, za poldka którego zostawiłem na drzewie dali 12000 warty był 6, kupiłem super ładę 2107 i mi jeszcze zostało, a4 wyjeżdżałem z garażu w wichurę i drzwi mi zdjęły lakier na całym boku, pomalowali pół auta. Ktoś przywali na parkingu i nie znajdę gościa ... mam AC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Power-Kris

Podliczałem kiedyś zyski i straty, będę płacił dalej. Szyba Mazda dali 1200, zapłaciłem z wstawieniem 420.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TomOskroba

To są naprawdę skrajne przypadki

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Nie ma reguły jeden płaci całe życie i nigdy nie miał szkody a drugi w ciągu roku z 3 razy jebnie


Wysłane z iPhone wladiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
reikeb

Dokładnie tak , ja wolę zapłaci i spać spokojnie niż potem kombinować jak coś się stanie.

 

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TomOskroba

No w sumie tak. To podejście indywidualne . Pewnie inaczej bym gadał jakbym miał 6 letnia furę;)

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uszol

No i mamy nowe dane

A4 b5 1.8 603zl

A8 D3 4.2 774zl

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uszol
W dniu 18.04.2020 o 00:08, TomOskroba napisał:

co jak co Panowie. kochamy swoje auta. czy to młodsze czy starsze, ale AC to ja nigdy nie zapłacę :) chyba, że nowym z salonu wyjadę. dla mnie bezsens rocznie 3k bulić. przecież to jest w ogóle nie opłacalne.. jeszcze, żeby to był jakiś 3.0 4.2, ale nie za 1.8 czy 2.0 🙈

 

Ja myślałem nad AC do A8

To mi jebli 3600 full oc plus AC przy cenie rynkowej 25k olałem to bo auto i tak stoi w garażu

 

Edytowane przez uszol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uszol

Aa i jak już w temacie ubezpiecz jesteśmy to pilnujta pany dat. Bo kiedyś oc przedłużało się z automatu i tylko rachunek przychodził do zapłaty. Teraz do*****i kary i usunęli przedłużanie oc z automatu. Przypadkiem się dziś dowiedziałem bo do 12 grudnia miałem A8 w allianzie a przechodzę na TUW i poprosiłem babeczkę o wypowiedzenie powiedziała że to zbędne bo z automatu polisa wygasa i zrobiła mi nowa od 13 grudnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marky2552
8 minut temu, uszol napisał:

Aa i jak już w temacie ubezpiecz jesteśmy to pilnujta pany dat. Bo kiedyś oc przedłużało się z automatu i tylko rachunek przychodził do zapłaty. Teraz do*****i kary i usunęli przedłużanie oc z automatu. Przypadkiem się dziś dowiedziałem bo do 12 grudnia miałem A8 w allianzie a przechodzę na TUW i poprosiłem babeczkę o wypowiedzenie powiedziała że to zbędne bo z automatu polisa wygasa i zrobiła mi nowa od 13 grudnia

ja tak odwaliłem kiedyś to kare musiałem zapłacić teraz przy każdej zmianie ubezpieczalni a robie to co rok bo się nie opłaca w jednej to zawsze robie pierw wypowiedzenie zeby potem cyrków nie było

Edytowane przez Marky2552

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przedszkolak

Zmieniam ubezpieczyciela co roku i to chyba najlepsza opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marky2552

Również zmieniam ubezpieczalnie co roku, bo szkoda kasy

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania