Skocz do zawartości
uszol

A4 B5 Polerowanie szybki licznika

Rekomendowane odpowiedzi

uszol

Witam :hi:

 

Będę wyciągać niedługo licznik bo mam zamiar dorzucić ringi przy okazji pomyślałem o tym, żeby zregenerować szybkę licznika jak wszystko będzie porozkręcane, mam mocno, srednio i lekkoscierna paste menzerna i krauss'a p7 z regulacja obrotow i wolnym startem. Pytanie czy da się tym coś zdziałać? Z tego co czytałem to np. w hondach civic była kładziona powłoka antyodblaskowa na szybki i polerowanie ja ściagało co powodowalo niezbyt przyjemne efekty wizualne. Ktoś ma pojęcie jak wygląda to u nas w audi, to zwykla plexa czy wzbogacona o jakieś powłoki? Czy będę pionierem i przetestuje na własnej szybce? :)

Edytowane przez uszol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jacek70
uszol

Czytałem Jacek ale to jest Seat i nie koniecznie może być tam pakowane to samo co w Audi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jacek70

Na wszelki wypadek dobry byłoby sprawdzać na jakimś zbędnym liczniku z audi. Wtedy ryzyka że popsuje nie będzie. Szukaj czegoś za darmo lub grosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CWIARTEK

Mam szybek od ciula ale z b6 to moge udostępnić. Z b5 wyrzuciłem ostatnio chyba z 5 sztuk przy porządkach.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jacek70

@@uszol no bierz i testuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marcino

Właśnie ja ostatnio sie przyjrzałem swojej ...szybce i tez by sie ja przydało odnowić.

Uszol jak zrobisz daj znać

Z iPhone poszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uszol

Dzisiaj ruszyłem temat, w ruch poszedl padł cutting i menzerna fg500, ruszyło może 30% świrli, głębsze rysy lekko zamaskowane. Moim zdaniem tu musiało by wjechać futro, którego póki co nie posiadam ewentualnie wet sanding, innaczej nie zrobi się 100% korekty i strasznie łatwo o przypalenie szybki na testowej zdarzyło mi się to w 2x miejscach, trzymajać pada moze 1-2 sekundy w miejscu, troszke to pozniej wyciągnałęm finiszem ale widać :kwasny:  Podsumowując póki co czekam na kolejne szybki od ćwiary i uprzednio sprobuje to papierem na mokro przejechac moze wtedy cos ruszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jacek70

Właśnie od papieru na mokro trzeba było zacząć , a potem dopiero specyfiki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania