Skocz do zawartości
karas3105

A4 B5 Przyciemnianie lamp.

Rekomendowane odpowiedzi

karas3105

Cześć, nie wiem czy dobry dział ale myslę że tak. Więc chciałbym spytać czy jest tutaj ktoś kto w mojej okolicy przyciemnił by mi lampy tył w moim avancie. Probowałem sam lecz albo brak zręczności albo poprostu folia jaką posiadam się do tego nie nadaje. Jak ktoś byłby w stanie ogarnąć to co do kosztów się dogadamy. Moje okolice to Rybnik, Żory, Jastrzębie-Zdrój no tak do 50km od tych miejscowości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uszol

Przyciemnic to nie problem ale trochu daleko do mnie masz :grin:

Tak na powaznie zastanow sie nad sensem tego moda, pierwsza lepsza kontrola i dowod leci, a nie daj boze spowodujesz wypadek. Ktos zobaczy takie lampy i wina spada z automatu na Ciebie..

Jezeli jednak to Cie nie przekonuje to istnieje cos takiego jak spray do przyciemniania lamp, dobra alternatwa jak nie radzisz sobie z folia, poszukaj na alle ;)

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jacek70

Mowa o tylnych ? 

Ja dawno temu w Golfie przyciemniałam sprayem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
karas3105

Co do kontroli to z tego powodu chce folie, że jak sie dowalą to pociągne i nawet sladu nie będzie. Chodzi o tylne lampy tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uszol

Tak samo ze sprayem, benzyna ekstrakcyjna, szmatka i po sprawie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jacek70

Delikatnie psykniesz sprayem i będzie ok. Jak przesadzasz to wiadomo dowód i mandat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
karas3105

No @@uszol tylko nie wożę na codzień w aucie benzyny ekstrakcyjnej do zmywania farby he.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jacek70

Jak zrobisz delikatnie to nie stracisz dowodu. Jak zasmarujesz na czarno czy to folią czy to sprayem to wiadomo mandat i tyle.

Poza tym to musi być delikatnie bo nie będzie widać świecącej żarówki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uszol

A jaki problem wozić...? Masz w bagażniku po prawej fajny schowek ja tam woże wd-40, gaśnice i inne pierdoły przydatne na codzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jacek70

Ja myślę że to nie o to chodzi aby usuwać to na widok policjanta. Albo nie robię wcale , albo robię delikatnie w granicy rozsądku tak aby nie było podstawy do zatrzymania dowodu i wlepienia mandatu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Michulek

Jaka masz folię ?

Ja myślałem o czerwonej folii tylko za to też zabierają dowod... A fajnie nawet wygląda

Poszło z LG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
karas3105

@@Michulek Ja mam nie najtańszą lecz troszkę droższą folie z allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jacek70

Jest opcja na czerwoną. Szkło czerwone , na to czerwona folia - jest dozwolone bo to ten sam kolor. Światło cofania zostawił bym białe dla kontrastu. Natomiast na kierunek klej paski 3-4 mm ( według uznania) paski kleimy tak : pasek , przerwa takiej samej średnicy , znowu pasek  , znowu przerwa i tak dalej. Coś jak dawnieisze lampy w golfie 3. Z zewnątrz paski zlewają się z kolorem lampy a żółte światło przebija przez odstępy nieoklejone. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Michulek

Jest opcja na czerwoną. Szkło czerwone , na to czerwona folia - jest dozwolone bo to ten sam kolor. Światło cofania zostawił bym białe dla kontrastu. Natomiast na kierunek klej paski 3-4 mm ( według uznania) paski kleimy tak : pasek , przerwa takiej samej średnicy , znowu pasek , znowu przerwa i tak dalej. Coś jak dawnieisze lampy w golfie 3. Z zewnątrz paski zlewają się z kolorem lampy a żółte światło przebija przez odstępy nieoklejone.

Wcale nie głupi pomysł ale jak już podobają mi się całe czerwone i to już problem dlatego seria zostaje

Poszło z LG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania