Skocz do zawartości
bayrob

A4 B8 Prośba o sprawdzenie AUDI A4 B8 2011 rok

Rekomendowane odpowiedzi

bayrob

Witam.
Chcę kupić jutro Audi A4 B8 2011 rok 2.0 TDI, samochód świeżo sprowadzony z Niemiec, sprzedający wydaje się być w porządku, lecz jednak mam pewne wątpliwości co do historii samochodu. Znam kod VIN, lecz po długich poszukiwaniach jego historii internecie, nie mogę znaleźć danych dotyczących przebiegu lub historii wypadkowej na terenie Niemiec. Wszystkie strony, które odwiedziłem podają jedynie historię samochodów na terenie Polski. 
Bardzo proszę o pomoc. Kod VIN samochodu: WAUZZZ8K9BA158614.
Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uszol

Pozostaje tylko ASO jesli tam był naprawiany po ewentualnej szkodzie. Brać obecnego właściciela za ręke i jechać do nich z kompletem dokumentów, wyciągnąć 50 zł z portfela i podadzą historie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bayrob

Dziękuję za odpowiedź. Samochód był serwisowany w ASO. Myślałem, że uda mi się sprawdzić historię na własną rękę, bo nie ukrywam, że muszę pokonać pół Polski , żeby dostać się do sprzedającego. Ale jeśli nie będzie innego wyjścia to tak zrobię. Dzięki jeszcze raz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uszol

Jeżeli nie masz znajomości w ASO to grzecznie Ci odmówia w sytuacji gdy pójdziesz z vinem bez dokumentów od auta. Słyszałem o przypadkach gdzie ASO sobie życzyło przyprowadzenie za ręke pierwszego właściciela (Niemca) do salonu i dopiero wtedy udzielą jakiejkolwiek informacji mimo, że już formalnie było sie właścicielem auta co jest dla mnie totalna głupotą.. Ale jakby nie patrzeć historia jest w ich bazie i jeśli będą mieli "zły dzień" mogą nie dać jej do wglądu. Jeśli pojawiła by się taka sytuacja, że w audi nie beda chcieli Ci podać nic o vinie to spróbuj uderzyć do aso skody bądź vw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania