Skocz do zawartości
wojtasx20

A4 B8 Komis z okolic Krakowa - ktos go zna? Proszę o opinie

Rekomendowane odpowiedzi

wojtasx20

Witam,

Szukam B8 1.8TFSI kombi po fejsie i znalazłem jeden komis, który wydaje się być uczciwy. Potrzebuję zaczerpnąć opinji kogoś, kto ma doświadczenie z komisem MUMIA-CAR z okolic Krakowa: https://mumia.otomoto.pl/shop/?page=2

Na fejsbuku ma swój kanał i tam ani jeden negatywny komentarz. Nie wiem, czy mogę im wierzyć, ale ceny samochodów ma adekwatne do przebiegu (a przynajmniej mi się tak wydaje). Na otomoto/allegro jest bardzo dużo sprzedawców, którzy wystawiają samochody w takich cenach i z takimi przebiegami, że od razu widać, że coś jest nie tak: "okazje", a ci z pod Krakowa wydają się OK, ale potrzebuję opinie forumowicza, który miał z nimi do czynienia. Jeśli kupię tę b8, to wydam wszystkie moje bardzo ciężko zaoszczędzone pieniądze i nie chcę wdepnąć na minę.

 

Z góry dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziadek

co do komisu ci nie pomogę bo nie miałem do czynienia ale Samochodu już chyba nie ma co ? bo nie widzę ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wojtasx20

Nie chodzi mi o konkretny samochód z jego oferty, bo b8 z tym silnikiem co mnie interesuje nie ma. Chciałem typa podpytać, czy jest w stanie mi coś takiego sprowadzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziadek

to czemu 1.8tfsi? a nie 2.0...nie mów że kwestia brania oleju...polifcie masz już silniki 2.0 z nowym typem pierścieni więc na to bym nie patrzył ( taka sama szansa na brani oleju w 1.8 jak i w 2.0) no chyba że kwestia ceny bo rzecz jasna 1.8 będzie tańsze

Edytowane przez Dziadek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wojtasx20

polift właśnie ze względu na olej

2.0 dla mnie bajka... ale silnik 1.8, tak jak piszesz, ze wzgledu na cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uszol

Nie bierz z poczatku lifta bo tam przez kilka miesiecy jeszcze szla ta wadliwa seria silnikow ea888 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziadek
2 godziny temu, uszol napisał:

Nie bierz z poczatku lifta bo tam przez kilka miesiecy jeszcze szla ta wadliwa seria silnikow ea888 

O czym ty konkretnie mówisz ? :036: 1.8 Tfsi w polifcie to całkowicie nowy silnik z 8 wtryskiwaczami , całkiem inna głowica , nowa turbina i ogólnie nowy slnik o oznaczeniu CJEB nie mający nic wspólnego z tymi przedliftem 

Edytowane przez Dziadek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uszol

Miałem na myśli 2.0tfsi jakby kolega sie ewentualnie zdanie zmienił po prostu zapomnialem dopisac :-) a piszac wadliwa chodziło oczywiscie o pobór oleju

Edytowane przez uszol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania