Skocz do zawartości
J_damian

A3 Kupno Audi A3

Rekomendowane odpowiedzi

J_damian

Witam poszukuje Audi A3 (jakoś tak przypadło mi do gustu :): ) fundusz jaki mam do dyspozycji to 15000. Otóż od auta oczekuje aby było dynamiczne a co za tym idzie jego moc powinna być nie mniejsza niż 120KM. W sieci jest średni wybór i staram się coś znaleźć w niedalekiej okolicy (max 200 km). Dziś przeglądając allegro wpadła mi w oko taka oferta: https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a3-audi-a3-8p-ID6yNCM9.html#xtor=SEC-8

Prosiłbym znawców w temacie o przyjrzenie się może wy dostrzeżecie coś czego ja nie widzę. Ewentualnie może ktoś poleci auto godne uwagi :): 

Prosiłbym jeszcze o opinie na temat silników 2.0 tdi w Audi, słyszałem od znajomych iż są to wadliwe silniki i lepiej kupić 1.9. Chociaż audi 2.0 w dieslu są dla mnie po prostu ładniejsze (lata 2003) :): 

Z góry dziękuje za pomoc :):

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rafi78

No 2.0 w gnoju to wyzwanie niczym słynne 2,5 ... Pękające głowice,zjebany napęd pompy oleju który można przeswapować od 1.9... Fakt jest taki że wybór w jednostkach benzynowych po 2003 roku jest żaden... Chyba że 3.2 jak naszego Ronsona, możesz oblukać u niego w wątku tylko to już nie twój budżet

wykręcone z betoniarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rafi78

W ogłoszeniu masz fsi... Pali w ch*j i paliwa i oleju ... LPG nie bardzo toleruje

wykręcone z betoniarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
J_damian

Rafi78, dzięki za odpowiedź. Szczerze powiem nie mam dokładnie sprecyzowanego auta, tzn czy ma to być diesel czy benzyna, z drugiej strony wiem że fundusz jak na audi jest w dolnej granicy. Myślę ze diesel 1.9 też sprostałby moim wymaganiom, problem w tym że w ogłoszeniach brak ofert które mnie interesują... Ewentualnie może zadam pytanie inaczej: Jaki model byś polecił za tą kwotę?? Benzyna czy Diesel??

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rafi78

1.9 to niestety biały kruk wśród modelu 8P, niestety ciężko też będzie o chyba najlepszy z możliwych 8L w 1.8 T ale ja bym się skłaniał w tą opcję skoro ma to jechać a i budżet masz na to bez problemu... Niestety nie jest tak ładne jak młodszy brat

wykręcone z betoniarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rafi78

Benzyna czy diesel pytasz a ja zapytam ile km miesięcznie robisz i masz gotową odpowiedź, no i kwestia czy rozważasz LPG

wykręcone z betoniarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Seikokilla

w modelu 8P jest jeszcze taka akcja ze 3d ciężej później odsprzedać niż np Sportbeck-a, taki rynek :bag: z tym budżetem rozsądniej by było poszukać modelu 8L w dobrym stanie i zostawić sobie trochę kaski na ew.mody czy servis albo przytrzymać ciśnienie i dozbierać kaski na coś fajnego. 8P za ok 16k może być niezłą skarbonką. 

  • Poparcie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uszol

W budżecie, który masz nie kupisz 8P. Rozglądaj sie za poliftem 8L z silnikiem 1.8T trzeba szykować tak 10-12k w zależnosci od stanu i wypasu i będziesz zadowolony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
goldi

może zacznij szukać a4b6 w 1.8 Tz początku roku produkcji tam gdzieś kolega harry znalazł i poleca 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
harry19-19

Siemanko :hi: Goldi ma rację , autko miało być dla koleżanki ale niestety rozmyśliła się , a ja mówiłem bierz bo warte , wszystko w tym aucie jest porobione , pozostaje zrobić rozrząd i nabicie klimy , opony zimowe na felgach stalowych idealnym wstanie, nowe turbo zawieszenie , jazda tym autkiem super bez stuków i luzów, sprzedawca prywatny , widać że powodu sprzedaży potrzebuje avanta lub suva bo ma 3jkę dzieci.

 

nie wiem czy ogłoszenie jest nadal aktualne.

 

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-b6-1-8t-150km-ID6yPyZZ.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania