Skocz do zawartości
_Andrzej_

A4 B6 Sprzedam Audi A4 B6 2002

Rekomendowane odpowiedzi

_Andrzej_

Witajcie, 

 

Jako ze kupilem nowsza wersje audi sprzedaje swoja starsza wersje. 

W ogloszeniu nie zaznaczylem ze auto bylo z lewej strony malowane, gdyz wyprzedzajacy z na przeciwka rowerzyste  "kierowca" wjechal na poj pas i caly samochod mi obtarl. Oczywiscie lusterko poszlo do wymiany. Szyby wszystkie , zadnego przesuniecia na slupkach, kola nie ruszone, ale malowac trzeba bylo. 

Jestem trzecim wlascicielem. Auto okolo 6 lat temu kupilem od Pana ktory niedaleko mnie miesza a on sciagnal je z niemiec. 

 

O auto dbalem bardzo. Przy przebiegu 250 tys wlozylem w nie okolo 20 tys, zlotych. 

 1. Wszystkie uszzczelnienia silnika wlacznie z rozrzadem byly wymienione, jeden intercoler

2. Wszystkie uszczelnienia w skrzyni biegow wymienione 

 

Faktury do wgladu oczywiscie.

 

Te dwie operacje byly zrobione z powodu plamy oleju na podjezdzie. Nieduzej, ale gdzies kapalo i nie mozna bylo zlokalizowac gdzie.

Turbina wymieniona na nowy zamiennik przy tez okolo 250 tys. Ori nie wytrzymala. 

Cale zawieszenie wymienione na ori s-line tez przy okolo 250 tys. 

Dwa tygodnie robilem przeglad + nowe piora do wycieraczek wstawilem (przod +tyl) z tylu dodatkowo nowy silniczek, bo stary tez nawalil. 

Jest jeden problem bo nie chce mi wyrzucic plyty cd. Jest tam zmieniarka na chyba 6 plyt i jak chce wyjac wyskakuj ERROR 3 chyba.

 

Z silnikiem, skrzynia biegow nigdy zadnych problemow nie mialem wbrew temu co sie mowi o 2.5 TDI.

Jakby ktos byl zainteresowany lub mial jakies dodatkowe pytania prosze o PW. Zawsze mozna podjechac i ogladnac auto, nie ma najmniejszego problemu. Nie trzeba od razu kupowac. Szczerze polecam, bo dbalem o nia. 

Nowa cena:

http://allegro.pl/audi-a4-b6-quattro-180hp-2-5-tdi-i6838194259.html

 

W opisie wkradl sie blad, napisane jest ze posiada lopatki zmiany biegow, oczywiscie nie posiada. ;) 

 

Pozdrawiam

Andrzej

Edytowane przez _Andrzej_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
_Andrzej_

Temat do zamkniecia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania