Skocz do zawartości
reikeb

Dłubiemy Nasz B8 czyli co ostatnio modziłeś :)

Rekomendowane odpowiedzi

reikeb

Jednak zmiana planów :) zaciski zostają, a zmienię felgi tylko muszę poszekam takich co podejdą parametrami i chyba słyszę się na 19 na lato xD i pewnie konieczny będzie dystans.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

  • Poparcie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adasko01991

Dzisiaj wysłałem lampki led tablicy rejestracyjnej na reklamację.... założyłem stare na czas braku tamtych 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a4b6quattro
W dniu 26.01.2019 o 06:17, reikeb napisał:

Jednak zmiana planów :) zaciski zostają, a zmienię felgi tylko muszę poszekam takich co podejdą parametrami i chyba słyszę się na 19 na lato xD i pewnie konieczny będzie dystans.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
 

Dobra decyzja,szkoda tych zapisków, bo są petarda.Może już 20 cali byś dał 😄 byłby ogień 👌

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
reikeb
1 godzinę temu, Moonshiner napisał:

Dobra decyzja,szkoda tych zapisków, bo są petarda.Może już 20 cali byś dał 😄 byłby ogień 👌

Decyzja dobra tylko będę długo się bujał z felgami coś czuję ... 

Prawie już kupiłem kolejne felgi które by nie pasowały bo wadziły o zacisk ale znajomy mi je przymierzył zanik kupiłem 

Tak więc model od a5 19 cali/ 8.5/ et 32 też lipa, myślę że musze szukać felg z et minimum 40 i dystans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a4b6quattro

Aby nie wadzily ,to według  mnie powinny być  szerokie np:

9 cali 9,5 lub 10 cali szerokie, i ET trzeba patrzeć 😂dasz rade👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
reikeb
Godzinę temu, Moonshiner napisał:

Aby nie wadzily ,to według  mnie powinny być  szerokie np:

9 cali 9,5 lub 10 cali szerokie, i ET trzeba patrzeć 😂dasz rade👍

Bardziej chodzi o budowę felgi, musi być że tak powiem płaska a nie wklęsła :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
vwbartus
2 godziny temu, reikeb napisał:

Tak więc model od a5 19 cali/ 8.5/ et 32 też lipa, myślę że musze szukać felg z et minimum 40 i dystans. 

Mylisz się nie chodzi  o ET tylko o kształt felgi od wewnątrz zobacz na moim przykładnie 3 różne felgi Omanyt , Pompei i teraz Rotor , wszystkie 9J ET 33 i tak omanyt minimalny dystans 5 mm , pompei bez dystansu i luz około 1 cm a rotor dystans minimum 3mm . Także to czy są wklęsłe czy nie to bzdura , muszą być odpowiednio ukształtowane od wewnątrz.

  • Poparcie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Seikokilla

Dokładnie , najlepiej jak jest możliwość to przymierzać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
reikeb
Mylisz się nie chodzi  o ET tylko o kształt felgi od wewnątrz zobacz na moim przykładnie 3 różne felgi Omanyt , Pompei i teraz Rotor , wszystkie 9J ET 33 i tak omanyt minimalny dystans 5 mm , pompei bez dystansu i luz około 1 cm a rotor dystans minimum 3mm . Także to czy są wklęsłe czy nie to bzdura , muszą być odpowiednio ukształtowane od wewnątrz.
Wiem o tym, jest dokładnie tak jak mówisz ale nie zawsze mam jak przymierzyć, dla tego szukam takich co już ktoś wladowal i pasują albo w większym et dla bezpieczeństwa żeby nie kupić kolejnego kompletu felg bez sensu.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
reikeb

U mnie progress na lato rusza powoli :D 

Hamulec siadł i pierwsze przymiarki nowych walców  :D 

9de8191da8cfb1c7dd5ba5ae981f4e6a.jpg

5e854a2825455959323711e52b6e0775.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jacek70

Wielkość hebli imponująca  ale kolor   nie przekonujący  😉   

No ale to Twój wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a4b6quattro

Kolor zacisków bardzo ładny, tylko jak to wygląda w zalosci na aucie😊zapodaj foto całego auta 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
reikeb
Kolor zacisków bardzo ładny, tylko jak to wygląda w zalosci na auciezapodaj foto całego auta
Powiem szczerze że jeszcze nawet z garażu nie wyjechałem od kiedy zamontowałem bo nie miałem kiedy xD może w weekend coś cykne :) mi się podoba :) jeszcze tył mazne i będzie ok :)

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
_Andrzej_

Powiem tak. 

Kolor zacisku (wiadomo ze ma sie Tobie podobac) ale jak dla mnie za ``mdly``, jezeli auto jest czarne, to troche ni jak to bedzie do czegokolwiek pasowac.

Na zacisku jakies logo planujesz, czy takie `` lyse`` zostaja?

Gumy Fuldy, na zime spoko, letnie nie koniecznie, mi sie zle na nich jezdizlo. 

Od czego sa te zaciski , jaka wielkosc tarczy i felgi ? Sorka , ale moze gdzies jest, tylko nie chce mi sie przewijac i szukac, zwazywszy ze predkosc netu nie pomaga. 

Fajnie tarcze felge wypelnily, ja u siebie wrzucilem 380 i myslalem ze tez bedzie pieknie wypelnione .... niestety, nie za bardzo sie to sprawdzilo :D 

Ale za regeneracje zaciskow samemu wielki plus 😉 

Teraz czekam na zjebki 😂

 

Edytowane przez _Andrzej_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
reikeb
15 godzin temu, _Andrzej_ napisał:

Powiem tak. 

Kolor zacisku (wiadomo ze ma sie Tobie podobac) ale jak dla mnie za ``mdly``, jezeli auto jest czarne, to troche ni jak to bedzie do czegokolwiek pasowac.

Na zacisku jakies logo planujesz, czy takie `` lyse`` zostaja?

Gumy Fuldy, na zime spoko, letnie nie koniecznie, mi sie zle na nich jezdizlo. 

Od czego sa te zaciski , jaka wielkosc tarczy i felgi ? Sorka , ale moze gdzies jest, tylko nie chce mi sie przewijac i szukac, zwazywszy ze predkosc netu nie pomaga. 

Fajnie tarcze felge wypelnily, ja u siebie wrzucilem 380 i myslalem ze tez bedzie pieknie wypelnione .... niestety, nie za bardzo sie to sprawdzilo :D 

Ale za regeneracje zaciskow samemu wielki plus 😉 

Teraz czekam na zjebki 😂

 

Mi tam kolor się podoba i na żywo wygląda dużo fajniej niż na zdjęciach :D

Zacieki mogły być po myciu auta :)

Zaciski 2 tłoczki od a6c7 356mm :)

Co do opon na tych uniroyalach dobrze mi się jeździło, troche miękkie ale jak narazie nie narzekam :D

Zacisk już jest oklejony dla jaj troche logiem firmy mentos :D

Powoli będę działał tył, bo myślę czy dać większy czy pomalować serie bo powiem szczerze że teraz jak na tą moc hamowanie jest wystarczające :)

reikeb.thumb.JPG.2be1662773b7b99bb08e426f61b6b963.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
_Andrzej_

No rzeczywiscie, na calosci wyglada o duzo lepiej, zobaczylem dopiero w focie do kalendarza :D like oczywiscie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
reikeb

Siema , ja ostatnio zrobiłem myk i zakodowałem radio na system B&O bez B&O i róznica jest kolosalna :D Tak więc dla potomnych wrzucam tutaj jak to zrobić

 

Sprawa jest prosta oczywiście kabelek potrzebny i jedziemy :

Wchodzimy w 56-radio---> kodowanie -07 ----> kopiujemy aktualne kodowanie( u mnie to było 010003020100000001 ) i zmieniamy na nowe kodowanie zamieniając 1 na 0  czyli 010003020000000001 i akceptujemy  łatwizna  po wszystkim musimy zresetować MMI i wyjąć kluczyk i wsadzić na nowo :D

U mnie przy MMI 3g+ działa w innych ponoć też więc próbujcie bo warto :D

Pozdrooo!

  • Poparcie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania