Skocz do zawartości
Mepi

Kupno nowego auta.

Rekomendowane odpowiedzi

Mepi

Pany pomocy. Czas na zmianę dupowozu. Na pewno benzyna i quattro, tylko jaki silnik 1.8t, 2.0 czy większy.

 

Budżet 40k+. Liczę na wasze opinie na temat a4 b7 i a4 b8 chyba że a6 c6. Wady i zalety, czy silnik podatny na podniesienie mocy itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CWIARTEK

Jak chcesz c6 to kupisz w tych pieniądzach dobry egzemplarz. Jeśli chodzi o silnik benzynowy to wg mnie tylko 2.4 jest godny uwagi, no i komfort nieporównywalnie lepszy niż w b7 a i nawet w b8.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
goldi

jak chcesz b7 w 1.8 t T zadzwoń do mnie opowiem ci wszystko wady zalety i co tylko chcesz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CWIARTEK

Tylko mając 40k na auto nie ma sensu patrzeć na b7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziadek

ja bym się grubo zastanowił nad a6 c6 2.0tdi cr w polifcie - myslę że coś by w tych piniążkach już znalazł - niestety będzie to bez quattro 

Edytowane przez Dziadek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mepi

Diesel odpada auto będzie jeździło parę dni w miesiącu jak będe zjeżdzał do PL.
@CWIARTEK
2.4 idzie to porobić jak by było za słabe? A c6 to ostateczności bo mnie się ogólnie mało podoba.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziadek

2.4 co tam porobisz ? nic opłacalengo bo to wollnossak...poza tym nie jestem pewny czy było w quattro też , w polifcie piekne sedany są no ale rzecz gustu oczywiście

Edytowane przez Dziadek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CWIARTEK
Diesel odpada auto będzie jeździło parę dni w miesiącu jak będe zjeżdzał do PL.
[mention=1253]CWIARTEK[/mention]
2.4 idzie to porobić jak by było za słabe? A c6 to ostateczności bo mnie się ogólnie mało podoba.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka




W 2.4 nie porobisz z mocą ale w miarę bezawaryjny silnik. Jeśli c6 się nie podoba to b8 lub może jakąś A5, z tym że w b8 jakiegoś super komfortu nie ma.
Najlepiej jakbyś się przejechał c6, b8 czy tam a5 i sam zdecydował co by Ci podeszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uszol

Budżet 40k, auto na weekendy z duża mocą do upalania w q. No pomyśl :autobang: Odpowiedź jest oczywista s4 b5 :decayed: w tej kasie można kupić już coś w bardzo dobrym stanie. Eski juz nie traca na wartości

Edytowane przez uszol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CWIARTEK

Taa, i worek siana na utrzymanie. Monika by go z domu wygoniła :grin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uszol

Za 40k kupujesz tak utrzymaną s4 b5 do której lejesz wahe i niczym sie nie przejmujesz. Ba nawet dostaniesz już pomotaną lekko w tej cenie.

Edytowane przez uszol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
vwbartus
5 godzin temu, CWIARTEK napisał:

Tylko mając 40k na auto nie ma sensu patrzeć na b7

ta a wielki sens jest patrzeć na B8 lub C6 po lifcie :facepalm:

z 1.8 będziesz zadowolony ale po grubych modach tak samo z 2.0 Ja dozbierałbym jeszcze parę talarów  i rozglądał bym się za s4 b7 lub S6 no ale oczywiście przedliftowe .

4 godziny temu, CWIARTEK napisał:

 


W 2.4 nie porobisz z mocą ale w miarę bezawaryjny silnik. Jeśli c6 się nie podoba to b8 lub może jakąś A5, z tym że w b8 jakiegoś super komfortu nie ma.
Najlepiej jakbyś się przejechał c6, b8 czy tam a5 i sam zdecydował co by Ci podeszło.

 

hmmm a5 albo b8 za 40 koła ?? w benzynie i Q ?? Ćwiartek zejdź na ziemie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mepi
hmmm a5 albo b8 za 40 koła ?? w benzynie i Q ?? Ćwiartek zejdź na ziemie
Patrzyłem na s4 b7 ale 4.2. Domyślam się cen rozrządu i innych części eksploatacyjnych.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
vwbartus

hmm jak tak patrzysz to tak samo można powiedzieć o 2.0 która pali olej i na start 8 koła :msn-wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CWIARTEK
hmmm a5 albo b8 za 40 koła ?? w benzynie i Q ?? Ćwiartek zejdź na ziemie


Oczywiście ze za 40k kupisz b8. Nie mówię o polifcie ale spokojnie przedlifta kupi. B7 za 40 to kupowało się rok po tym jak kupiłem b6 czyli pare lat temu. A to że ktoś za b7 wola sobie 40k to już inna sprawa, nie oznacza że za tyle sprzeda.
Zapytaj się goldiego za ile kupił b7 1.8t w q, napewno nie było to 40tys a dużo mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mepi

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-s4-audi-s4-b7-2005-manual-ID6z7AdG.html

Może ktoś zna właściciela? Lampy tylne oczywiście trzeba było by zmienić ale daje w zestawie.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziadek

Odnośnie konkretnych ogłoszeń jest odpowiedni dział 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
goldi

Tylko jeśli chodzi o s4 to pomysl że kiedyś możesz zacząć dużo jeździć jak byś zmienił pracę a wtedy będzie płacz bo około  20 litrów  benzyny  na setkę weźmie i koszty utrzymania. Natomiast w c6 nie ma dobrych silników  2.4 to taki słaby i nie rozwojowy  co jeszcze  zostaje ci tfsi  na tyle co ty jezdzisz to styknie wady poczytać w necie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
vwbartus
Godzinę temu, CWIARTEK napisał:

 


Oczywiście ze za 40k kupisz b8. Nie mówię o polifcie ale spokojnie przedlifta kupi. B7 za 40 to kupowało się rok po tym jak kupiłem b6 czyli pare lat temu. A to że ktoś za b7 wola sobie 40k to już inna sprawa, nie oznacza że za tyle sprzeda.
Zapytaj się goldiego za ile kupił b7 1.8t w q, napewno nie było to 40tys a dużo mniej.

oczywiście że kupisz b8 ale nie w Q i benzynie tak jak chce Mepi no chyba że cukiereczka za 40 ty + opłaty który pali 1 litr oleju na 100km .

Spytaj się @Seikokilla ile wyłożył talarów u niemca i ile w pl na pakiet startowy w Q i benzynie

42 minuty temu, Mepi napisał:

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-s4-audi-s4-b7-2005-manual-ID6z7AdG.html

Może ktoś zna właściciela? Lampy tylne oczywiście trzeba było by zmienić ale daje w zestawie.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
 

nie znam kolesia ale zainteresowałbym się tym bo wygląda naprawdę przyzwoicie https://www.otomoto.pl/oferta/audi-s4-audi-s4-avant-quattro-4-2-v8-344km-wyjatkowy-ID6z7lFF.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
goldi

Za b7 w 1.8T  w sline i quattro  trzeba liczyć ponad 30 tyś i to spokojnie  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
vwbartus
2 minuty temu, goldi napisał:

Tylko jeśli chodzi o s4 to pomysl że kiedyś możesz zacząć dużo jeździć jak byś zmienił pracę a wtedy będzie płacz bo około  20 litrów  benzyny  na setkę weźmie i koszty utrzymania. Natomiast w c6 nie ma dobrych silników  2.4 to taki słaby i nie rozwojowy  co jeszcze  zostaje ci tfsi  na tyle co ty jezdzisz to styknie wady poczytać w necie 

20 litrów to już przy maxymalnym pałowaniu a tak to  średnio 14 litrów i myślę że 1.8 T w Q mniej niż 10 nie spali tak samo 2.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CWIARTEK
nie znam kolesia ale zainteresowałbym się tym bo wygląda naprawdę przyzwoicie https://www.otomoto.pl/oferta/audi-s4-audi-s4-avant-quattro-4-2-v8-344km-wyjatkowy-ID6z7lFF.html


No inna sprawa to że w b8 nie ma dobrych silników benzynowych i kupując auto trzeba jakąś kasę dołożyć żeby to w miarę jeździło.
Kolejna rzecz to według mnie modele S się kupuje jako drugie auto a nie jako dupowóz. Na codzień szkoda jeździć takimi autami. Na dziś Mepi będzie jeździł tylko w weekendy, ale za pół roku zmieni pracę i codziennie będzie eksploatował eske. Szkoda trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
vwbartus
3 minuty temu, CWIARTEK napisał:

 Na dziś Mepi będzie jeździł tylko w weekendy, ale za pół roku zmieni pracę i codziennie będzie eksploatował eske. Szkoda trochę.

Eee tam nie wiesz co będzie za pól roku ja do swojej tyrki też poszedłem tylko na wakacje a siedzę już 10 wiosen :facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mepi

Więc@CWIARTEK szykuj się na oględziny czarnej lub niebieskiej które się przewinęło w temacie. Chyba że się coś ciekawego pokaże. A na co dzień #be_pińć zostaje o ile sprawy się ułożą. To moja będzie nim jeździć do pracy.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CWIARTEK
Więc[mention=1253]CWIARTEK[/mention] szykuj się na oględziny czarnej lub niebieskiej które się przewinęło w temacie. Chyba że się coś ciekawego pokaże. A na co dzień #be_pińć zostaje o ile sprawy się ułożą. To moja będzie nim jeździć do pracy.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka




A to trzeba było tak odrazu pisać że b5 zostaje. To zmienia postać rzeczy

Spoko. Będziemy oglądać. Tydzień po nowym roku mam wolny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania