Skocz do zawartości
CWIARTEK

ELVAG - ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA

Rekomendowane odpowiedzi

CWIARTEK

Wykonuje usługi z zakresu elektroniki samochodowej głównie w grupie VAG. Zakres usług:

-kodowanie kluczy, immo, klonowanie pilotów, transponderów (większość marek)

-wymiana liczników np. A4 B6 z czerwonego na kolorowy

-usuwanie ochrony komponentu z audi A4,A5,A6,A8,Q7...

-fleszowanie sterowników do najnowszej wersji SW

-kodowania i adaptacje

-odczyt kodu z większości radioodbiorników samochodowych

 

Strona na FB gdzie są zawsze bieżące informacje: https://www.facebook.com/Autoelektronika-VAG-346811659168796/

 

  • Polubienie 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CWIARTEK

Do usług doszło kompletne dorobienie kluczyka wraz z docięciem grota.

Frezarka na pokładzie :)

 

2DF82D8F-1F35-40E3-8DDF-38D6D0C64B67.jpeg

  • Polubienie 3
  • Poparcie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CWIARTEK

Dawno nic nie aktualizowałem w zakresie moich usług.  Od ostatniego czasu sporo się zmieniło.. Uzyskałem licencje na oryginalne oprogramowanie ODIS wraz z funkcjami bezpieczeństwa GeKo.  Oznacza to że jestem w stanie zrobić programowo to co ASO, z wpisem do systemów VW.

zakres usług:

-kodowania online, svm, cp, Immo, klucze (z potwierdzeniem dopisania dla ubezpieczyciela)

-aktualizacja systemów nawigacyjnych MMI, MIB (mapy,sw, pl język, konwersje na rynek eu)

-kalibracje systemów wspomagających kierowcę (acc, side assist, kamera asystentów, cofania, Night Vision)

-doposażanie do wersji premium.

 

Więcej informacji na www.autoelektronika-vag.pl oraz w mediach społecznościowych www.Facebook.com/autoelektronikavag oraz instagram : autoelektronikavag

  • Polubienie 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a4b6quattro
21 godzin temu, CWIARTEK napisał:

Dawno nic nie aktualizowałem w zakresie moich usług.  Od ostatniego czasu sporo się zmieniło.. Uzyskałem licencje na oryginalne oprogramowanie ODIS wraz z funkcjami bezpieczeństwa GeKo.  Oznacza to że jestem w stanie zrobić programowo to co ASO, z wpisem do systemów VW.

zakres usług:

-kodowania online, svm, cp, Immo, klucze (z potwierdzeniem dopisania dla ubezpieczyciela)

-aktualizacja systemów nawigacyjnych MMI, MIB (mapy,sw, pl język, konwersje na rynek eu)

-kalibracje systemów wspomagających kierowcę (acc, side assist, kamera asystentów, cofania, Night Vision)

-doposażanie do wersji premium.

 

Więcej informacji na www.autoelektronika-vag.pl oraz w mediach społecznościowych www.Facebook.com/autoelektronikavag oraz instagram : autoelektronikavag

Będziemy promować:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania