Skocz do zawartości
Gość JuniorMag27

A4 B5 Obniżenie Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość JuniorMag27

Cześć Panowie, jako że zimy nie ma a lato się zbliża chciałem obniżyć samochód, jako że wielu z was posiada doświadczenie w jeździe na glebie. Chciałbym dowiedzieć się ile obniżyć samochód aby przejechać spokojnie przez np próg spowalniający, bądź inne tego typu przeszkody, np zjazd z górki świadkiem byłem jak facet na glebie zahaczył przodem i był problem. 
Posiadam Audi A4 B5 sedan 94, co myślicie o przód 40 mm i tył 50 mm ? mam felgi 17" ET 35 8J, opony 215/40r17, nie chce robić dużej gleby gdyż nie wjadę do garażu. Chcę obniżyć ale z głową. 
 

Edytowane przez JuniorMag27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ryba85

wystarczy 40 z przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Seikokilla

jak będziesz miał 5 cm prześwitu powinno starczyć no chyba że jakiegoś dużego strażnika trafisz :biggrin: na te standardowe plastikowe powinno starczyć, przynajmniej ja tak miałem gwint na lato ustawiony i problemu nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marky2552

Nie ma problemu z tymi niskimi progami gorzej jest z takimi wysokimi wypuklonymi takie jak spotkałem we wrocławiu to musiałem po ukosie przejechać bo inaczej sie nie dało ja myślę że tak 35 można obniżyć

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Seikokilla

u mnie odnośnikiem był najazd w garażu :biggrin: reszta mnie nie interesowała :msn-wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania