Skocz do zawartości
Qrios

A4 B6/B7 Brak możliwości zaprogramowania pilota

Rekomendowane odpowiedzi

Qrios

Witam 

 

Problem polega na tym, że nie da się zaprogramować pilota, piloty sprawdzane na testerze, sygnał wysyłają. Auto posiada moduł komfortu o oznaczeniach 8E0 959 433 CB, został podłożony moduł na próbę o końcówce CA, tylko, że na nim nie widzi tylnych drzwi, też nie da się zaprogramowaćpilotów. W blokach pomiarowych nie widać rekcji na naciskanie przycisków na pilocie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Na jakim testerze sprawdzałeś te piloty? Podmieniłeś moduł i nie zakodowałeś pewnie tylnich drzwi albo nie obsługiwał elektrycznych szyb z tyłu. Jeżeli moduł komfortu nie widzi pilotów to proponuje posprawdzać przewody w drzwiach są w gumowych harmonijkach i często się łamią.


iPhone wladiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Qrios

Pilot był sprawdzany na dwóch testerach, niestety nie jestem w stanie powiedzieć dokładnej marki. 

 

Auto jest bez elektrycznych szyb z tyłu, trzeba je kodowac żeby zaprogramować piloty? 

 

A, że tak spytam co mają przewody w drzwiach do pilotów? 

Raz miałem sytuację, ze nie działał w ogóle centralny zamek ale to były błędy bo nie widziało w ogóle drzwi. 

Teraz w oryginalnym module brak błędów 

 

Nie wiem czy to będzie miało coś wspólnego ale nie otwierają się tylne prawe drzwi (zepsuty zamek) ale tak jak pisałem brak błędów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Dobra źle zrozumiałem czyli na drugim module też piloty nie są widoczne tak? Jeżeli zmieniasz MK pilot to musi on obsługiwać np elektrykę w drzwiach i trzeba go zakodować odpowiednio jeżeli siedział w innym aucie. Ja miałem tak że pilot mi działał ale gubił pamięć bo po prostu już się kończył jego żywot. Spróbuj zakodować inny pilot jeżeli masz pin to vcds w ręce i próbuj.


iPhone wladiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania