Skocz do zawartości
Xyzad

A3 8L Oryginalne radio a3 8l

Rekomendowane odpowiedzi

Xyzad

Witam wszystkich grupowiczów! :) Zwracam się do Was z wielką prośbą o pomoc , radę 😉 A mianowicie posiadam A3  8l w której jest wbudowane oryginalne radio. Niestety nie ma w nim wejścia na pendrive'a 😕 Radio podoba mi sie, wiec nie chcialabym go raczej wymieniać. Biorę pod uwagę zamontowanie transmitera, tylko pytanie, czy znajdę gdziekolwiek go takiej wielkości bym mogła domknąć ten "schowek" gdzie właśnie znajduje się gniazdo od zapalniczki, czy widzicie może jeszcze inne wyjście ? A drugie moje pytanie, czy ktoś z Was posiada dotykowe radio i czy polecacie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Po pierwsze zależy jakie masz wymagania bo z własnego doświadczenia mówię Ci od razu że dźwięk będzie marny z takiego transmitera, po drugie czy nie lepiej jednak zainwestować parę złotych i kupić drugie radyjko już od razu z Usb? Jeżeli chodzi o kwestie radia dotykowego to już według uznania bo jednym się podoba innym nie. Jeżeli chciała byś mieć takie dotykowe to raczej wchodzi w grę zmiana na takie 2din i to też już są duże koszta bo cała konsole trzeba przerabiać więc musisz się zastanowić dobrze czego oczekujesz


iPhone wladiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
xsebo1

Nie znam się na a3, ale cyfrową zmieniarke powinno obsłużyć. Co to za radio? Najtańsza zmieniarka cyfrowa na USB, droższa to z zestawem glosnomowiacym i BT. Fabryczny wzmacniacz antenowy nie współpracuje z innymi radiami

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
xsebo1

Mam transmiter jaki nie szumi, odtwarza muzykę z telefonu po BT, xiaomi roidmi 3s. Wygląda jak ładowarka USB, sterowanie przez apke na telefonie

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Najpierw trzeba mieć blutka bo tak jak mówię te transmitery na fale radiowe są ujowe


iPhone wladiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
xsebo1
Najpierw trzeba mieć blutka bo tak jak mówię te transmitery na fale radiowe są ujowe


iPhone wladiego
Testowałeś xiaomi roidmi? Żona w a4 miała roidmi 2s, mikrofon słabo zbierał w połączeniu glosnomowiacym ale transmisja przez BT niczego sobie. W 3s jest lepsza elektronika mogę polecić

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Przecież mówię że przez blutek ok ale koleżanka pewnie nie ma blutka tylko pyta o transmiter radiowy a z tego dzięki jest mega słaby


iPhone wladiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
xsebo1

Ten transmiter wkładasz w zapalniczke i wygląda jak ładowarka, pobierasz apke, parujesz transmiter z telefonem i wybierasz częstotliwość. Nie trzeba mieć BT w aucie

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Pamietam że te radiowe były dość słabe ale jeżeli mówisz że ten model daje radę więc warto spróbować

 

 

iPhone wladiego

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marky2552

Te radiowe moj kolega w busie miał i co chwile się psuły

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
xsebo1

Taki emulator zmieniarki, choć nadal nie wiemy jakie radio posiadasz https://allegro.pl/zmieniarka-mp3-usb-audi-skoda-seat-vw-xcarlink-klu-i5673571086.html

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
xsebo1

Chinczyki no name tak, xiaomi to dobra chińska marka. Telefony mają też niezłe

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jacek70
9 minut temu, xsebo1 napisał:

Taki emulator zmieniarki, choć nadal nie wiemy jakie radio posiadasz https://allegro.pl/zmieniarka-mp3-usb-audi-skoda-seat-vw-xcarlink-klu-i5673571086.html

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka
 

Podobny emulator ma u siebie kolega @goldi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
xsebo1

Są droższe emulatory, potrafią przekazać tytuł utworu na wyświetlacz zamiast CD1

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
goldi
13 godzin temu, jacek70 napisał:

Podobny emulator ma u siebie kolega @goldi 

miałem bo się popsuł i kupiłem chiński za 70 zł i hula tyle że nie wyświetla nazw utworów na fisie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania