Skocz do zawartości
trybekk

Nowe bluzy klubowe - PROJEKT + ANKIETA

Wybór projektu  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który projekt

    • Projekt 1: mały haft na piersi
    • Projekt 2: mały haft na piersi + duży na plecach
    • nic z powyższych
      0


Rekomendowane odpowiedzi

trybekk

Siemanko, 

W planie jest zrobienie nowych klubowych bluz. Poniżej dodam zdjęcie z 2 projektami i utworzę ankietę, pod koniec podliczymy głosy i zwycięski projekt pójdzie do realizacji albo wspólnie coś innego wymyślimy. 

Trochę o bluzach: Producentem jest Adler, robią dobre jakościowo ciuchy. Gramatura tego konkretnego modelu to 300g/m2. Bluza rozpinana z zamkiem, kołnierz ze stójką, ściągacze zrobione w technice splotu żeberkowego co teoretycznie wydłuża ich żywotność. W składzie jest 65% bawełny i 35% poliestru, jest również dodatek wiskozy. Powoduje to że bluza oddycha i zapobiega przepoceniu. 

Dlaczego kolor szary? To jest chyba najbardziej uniwersalny z kolorów, najbardziej odporny na spieranie i jako jedyny ma dodatek wiskozy, która powoduje że materiał jest miękki w dotyku i bardziej matowy od innych.

Logo naszego klubu będzie wykonane techniką haftu komputerowego. Najtrwalsza opcja, praktycznie nie do zniszczenia. 

Dlaczego tylko jeden projekt? Każdy projekt wymaga zaprogramowania maszyny co wiąże się z opłatą startową. Minimalna ilość sztuk od której podejmą się haftowania to 10szt.

Cena? Orientacyjne ceny są podane na projekcie, były wyliczane na 10szt. Im więcej zamówimy, tym lepsza będzie cena. Myślę, że jest adekwatna do jakości, bo bluza powinna posłużyć dłuższy czas.

Zapraszam do glosowania w ankiecie i czekam na jakieś sugestie i krytykę 😉

projekt1.jpg

 

 

Edytowane przez trybekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jacek70

jacek70 - Opcja 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
_Andrzej_

OPcja 1 jak dla mnie ,

2 minuty temu, jacek70 napisał:

jacek70 - Opcja 1 

Glosu nie ma Twojego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jacek70

Już jest.😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Power-Kris

A nie lepiej w drugiej opcji mały napis na stójce , kołnierzu czy jak tam zwal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trybekk
5 godzin temu, Power-Kris napisał:

A nie lepiej w drugiej opcji mały napis na stójce , kołnierzu czy jak tam zwal?

Pomysł jak najbardziej spoko, ale niestety na tym kołnierzu nie dadzą rady wyhaftowac bo nie jest gładki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
novwy

Fajnie jestem na tak, może być opcja 1

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
meetandfck

nawet jak bym chciał opszyn 2 to i tak pewnie wygra ta druga 😂 nie ma opcji @trybekk na czarny? 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trybekk
5 minut temu, meetandfck napisał:

nawet jak bym chciał opszyn 2 to i tak pewnie wygra ta druga 😂 nie ma opcji @trybekk na czarny? 🤔

Podsyłam zdjęcie czarnej bluzy 😉

id-407_01__front.jpg

tak jak pisałem, tylko kolor szary jest matowy i nie świeci się jak miliony monet 😉

myśle, że będzie możliwość dogadania się żeby jakąś czarną dorzucić do zamówienia. Kwestia tego czy Ci się taka lekko świecąca widzi 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
meetandfck

@trybekk a na zdjęciu i tak słabo widać 😓

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trybekk

mamy jeszcze chwile czasu, postaram się poszukać takiego kroju u innych producentów, moze nie beda tak świeciły 😉

  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a4b6quattro

Opcja 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adam87

Mnie np się podoba opcja z dużym logo na plecach:yeah:

Czyli nr 2.

Edytowane przez Adam87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trybekk

Czekamy jeszcze na innych chętnych, jeżeli bedzie w okolicach 10szt na duży haft na plecach mozna będzie wydać 2 projekty. Wszystko się rozchodzi o ilość chętnych i pieniądze ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gusia_aczy

Opcja 2


Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rafi78

Opcja 1 .... Fajnie jakby opcja 1 była powiększona o możliwość haftu logo na rękawie na wysokości szczepionki skoro z tyłu na karku nie ma możliwości ... oczywiście to tylko luźna propozycja.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jacek70
1 godzinę temu, Rafi78 napisał:

na wysokości szczepionki

Dobry pomysł 👍 

pod warunkiem że młodzi ludzie wiedzą gdzie to jest  .😆

Znamion po szczepieniu niema już od ponad 20 lat.

Ale sam pomysł ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Rafał szczepionkę teraz daje się we du**ę dla mnie opcja 2


iPhone wladiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
meetandfck

ale to jak mówicie opcja 2 to zagłosujcie 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trybekk

Z dobrych wiadomosci to dzwoniłem do innej firmy, z trojmiasta. Wyceniaja projekt 1 na 75zl 😉

Dodatkowo później mozna bedzie dorobić ten sam wzór nawet w ilości 1szt 😉

Edytowane przez trybekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
novwy

Podoba mi się ta wiadomość

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trybekk

do piątku do wieczora jest czas na zagłosowanie w ankiecie i tym samym wyrażenie chęci nabycia bluzy. Później ruszą zapisy i zbiórka pieniędzy, żeby temat domknąć najpóźniej do końca października ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Arkadiush
20 godzin temu, jacek70 napisał:

Już jest.😆

czyli nie liczy się 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jacek70

Liczy liczy - pierwszy byłem 😉    z tej racji mam 7% taniej 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Arkadiush
12 minut temu, jacek70 napisał:

Liczy liczy - pierwszy byłem 😉    z tej racji mam 7% taniej 😊

chyba 15% więcej jako 1 klient :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania