Skocz do zawartości
trybekk

Nowe bluzy klubowe - PROJEKT + ANKIETA

Wybór projektu  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który projekt

    • Projekt 1: mały haft na piersi
    • Projekt 2: mały haft na piersi + duży na plecach
    • nic z powyższych
      0


Rekomendowane odpowiedzi

novwy

Opcja 1
Lepsza
Wygrała
.

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

  • Polubienie 1
  • Poparcie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rafi78

Spoko jest opcja 1 aczkolwiek upierał bym się przy dwóch tej wielkości haftach

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ryba85
Powiem tak, wydaje mi się osobiście ze opcja 2 wychodzi za drogo jak na bluzę Adlera poczekam do wieczora na opinie innych i ruszamy z zapisami
Nie znalazłem żadnej wypowiedzi żeby ktoś pisał że za drogo. Jeżeli są chętni na duże logo to dlaczego by tego nie zrobić?podejrzewam że dopłacą nawet 120 zł jak trzeba będzie.
Ja bym to widział jeszcze tak co by małe logo z przodu i na rękawie drugie logo ,albo na tym kołniarzyku z tylu małe logo.


Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trybekk

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi, temat do zamknięcia 😉  

zapraszam do zapisywania się 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania