Skocz do zawartości
oredowiczk

A6 C6 czytnik DVD, zmieniarka, transmiter

Rekomendowane odpowiedzi

oredowiczk

Mam zablokowaną zmieniarke (założona CP), jaki koszt około zdjęcie tego? Jest sens to robić czy dołożyć i kupić zmieniarkę optyczną z wejściem na usb i blth? 

Nie mam w ogóle czytnika DVD, więc navi też nie. Przy kupieniu jej jest mi potrzebna wiązka kabli do podłączenia czy jak to wygląda? 

Ma ktoś transmiter blth do zapalniczki, typu roidmi 3s? Jak z jakością dźwięku i odbieraniem fal?

Robił ktoś wejścia z radia bezpośrednio AUX i wyjście go np. przez schowek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CWIARTEK

Podaj numer zmieniarki to Ci powiem czy ściągnę z niej CP. Jeśli się da to 150zł.


Tapnięte iXem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oredowiczk

Teraz to rozkminiłem i przemyślałem i będę ją zmieniać na cyfrową Denision, mniej pindolenia z jakimś transmiterem itp :D a koszt niewiele większy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oredowiczk
5 minut temu, CWIARTEK napisał:

Podaj numer zmieniarki to Ci powiem czy ściągnę z niej CP. Jeśli się da to 150zł.


Tapnięte iXem

Chyba sam masz tą samą, nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oredowiczk
17 godzin temu, CWIARTEK napisał:

Podaj numer zmieniarki to Ci powiem czy ściągnę z niej CP. Jeśli się da to 150zł.


Tapnięte iXem

Jednak to nie taki maly koszt, wiec bede zdejmowac. Gdzie znajde ten numer?.

Edytowane przez oredowiczk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oredowiczk

Panowie możliwe, że mam w siedzeniu pasażera moduł bltf przez który dzieją się te szumy? Tak mi dziś gościu powiedział

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi
Panowie możliwe, że mam w siedzeniu pasażera moduł bltf przez który dzieją się te szumy? Tak mi dziś gościu powiedział

Moduł możesz mieć pewnie ale że od tego jakieś szumy to pierwsze słyszę włącz s telefonie blutka i wyszukiwanie zobacz czy znajdzie moduł w aucie...powinien...


iPhone wladiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oredowiczk

Panowie mam taki problem, mam zestaw glosnomowiacy + modul Blt ale podobno jest ten starszy. Telefon wyszukuje Audi ale tylko telefony starsze niz 4 lata to robia... (widzi ale nie łączy/nie prosi o PIN i nie chce sie połączyć z samochodem), moje sgs7 2 letnie juz nie widzi. Orientujecie sie jaki koszt nowszego modulu Blt? Slyszalem, ze musi byc z a6c6 +2009r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

W modułach blutut liczy się literka na końcu co oznacza funkcjonalność oczywiście rok też jest ważny dlatego może posiadacze A6 się wypowiedzą@cwiartek



iPhone wladiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oredowiczk

111 czyta tylko cd skompresowane na max 700mb, a 116 mp3 tak?

Edytowane przez oredowiczk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania