Skocz do zawartości
a4b6quattro

A4 B6/B7 Naprawa silniczka siłownika klapy bagażnika.

Rekomendowane odpowiedzi

a4b6quattro

Witam jeżeli komuś nastał problem z otwarciem,zamykaniem klapy bagażnika, podaje poniżej przyczynę tego ,feralnego incydentu.Problem polega na małej blaszce, ktora będzie na zdjeciu,w silniczku siłownika otwierania bagażnika .Najlepszym materiałem na podmianę, tej felernej blaszki ,jest blaszka z przekaźników. Za podpowiedzią kolegi z Forum @domin .Mam nadzieje że  przyda się ten manual ,zamiast kupowania nowego siłownika.

Po niżej moje zdjęcia  z tej operacji😊

 

 

20190121_183702.jpg

20190121_184501.jpg

20190121_183709.jpg

20190121_191725.jpg

20190121_183718.jpg

20190121_184442.jpg

Edytowane przez Moonshiner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marky2552

Jo w swoim też robiłem ten przeszczep po udanej akcji odpala za każdym razem i nie ma spadku napięcia

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a4b6quattro

Wystarczy blaszkę wymienić,a nie kupować nowy siłownik.Kilka minut manuala,i zaoszczędzona kasiorka:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TomOskroba

Mówi tutaj o problemie otwierania klapy z pilota bądź tego że po odblokowanie centralnego klapa dalej jest zablokowana? U mnie nie chce się otwierać tylko jak jest nagrzana.. Siłownik traci moc z każdą próba nacisniecia aż w końcu nie słychać jego pracy. Po jakimś czasie w cieniu normalnie klapa się otwiera. Tu już chyba winny sam siłownik a nie blaszka prawda? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marky2552

A wymieniałeś rą blaszkę ?

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a4b6quattro
Godzinę temu, TomOskroba napisał:

Mówi tutaj o problemie otwierania klapy z pilota bądź tego że po odblokowanie centralnego klapa dalej jest zablokowana? U mnie nie chce się otwierać tylko jak jest nagrzana.. Siłownik traci moc z każdą próba nacisniecia aż w końcu nie słychać jego pracy. Po jakimś czasie w cieniu normalnie klapa się otwiera. Tu już chyba winny sam siłownik a nie blaszka prawda? 

Wystarczy blaszke wymienić.Miałem tak samo jak u ciebie,a puźniej to już w ogóle ,nie mogłem otworzyć klapy.

Edytowane przez Moonshiner
  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TomOskroba

więc trzeba się brać do roboty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marky2552

jak byś nie wiedział skąd blaszke wziąć to ja wziełem sobie z bezpiecznika już hula 2 lata 

  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TomOskroba
13 godzin temu, Marky2552 napisał:

jak byś nie wiedział skąd blaszke wziąć to ja wziełem sobie z bezpiecznika już hula 2 lata 

haha a dziękuje bo właśnie 30 minut chodzę po garażu i szukam starego przekaźnika, ale jak z bezpiecznika działa to jakiś się znajdzie na pewno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania