Skocz do zawartości
zator_26@autograf.pl

A4 B7 Wtyczka zasilająca światła tył Audi A4 Avant B7

Rekomendowane odpowiedzi

zator_26@autograf.pl

Witam,

po wymianie wszystkich trzech żarówek i wyczyszczeniu powierzchni styku wtyczki zasilającej światła tylne prawe w Audi A4 Avant w dalszym ciągu wyskakuje mi błąd i światła nie działają, problem polega na tym że wtyczka nie dochodzi do końca, brakuje może 0,5 mm aby światła funkcjonowały poprawnie. Macie jakiś pomysł żeby ją docisnąć, czy kwestia wymiany tego bo nie wygląda na zużytą ?? 😞

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Sprawdź czy gdzieś we wtyczce nie masz zagiętego pinu bo nie ma siły musi dojść do końca i jest tak zrobiona ta wtyczka że musi kliknąć na takim ząbku wtedy jest dobrze włożona


iPhone wladiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zator_26@autograf.pl

No sprawdzę to po raz kolejny, na ten ząbek wchodzi elegancko właśnie tylko że po załapaniu delikatnie się cofa o jakąś część milimetra a jak palcem dociskam to wszystko działa... 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

To widocznie już jest na tyle wyrobiona ale sprawdź jeszcze te piny ale możliwe że wtyczkę trzeba będzie wymienić


iPhone wladiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zator_26@autograf.pl

Dziękuję bardzo wladi za podpowiedzi, może to blachostka ale to moja pierwsza fura i kilka takich pierdół wkurza i jakieś pytania myślę że są nie do ominięcia 😉 dzięki jeszcze raz 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

No samo to że mówisz że jak dociśniesz to działa więc pewnie to pierdoła musisz już dalej sam dojść do tego pozdro:msn-wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania