Skocz do zawartości
oredowiczk

A6 C6 elektronika a6..

Rekomendowane odpowiedzi

oredowiczk

Brak mi juz sil... stal ostatnio u mechanika 2 tygodnie, powiedzial ze raczej zrobił. Wczesniej u innego tydzien i podobnie. Tydzien pochodził normalnie,a teraz znow to samo, a mianowicie aku trzyma dobre napiecie bo sprawdzam miernikiem ciagle, w spoczynku, po otwarciu, po odpaleniu ciagle dobre napiecie ma... A po chwili sie wali radio, nie ma dzwieku, wylacza sie, restartuje. Auto stoi doslownie 2minuty pod blokiem, wchodze i 0 pradu, rygiel kierownicy, brak napiecia, brak reakcji na kluczyk.. mimo ze wczesniej jechalem nim jakies 30m i silnik zagrzany.. Co to moze do cholery byc....?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oredowiczk

Teraz po odpalaniu auta po kablach od innego pokazuje -45 stopni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rafi78

Ewidentnie gdzieś coś robi zwarcie i kradnie prąd bo sprawny akumulator by tak szybko nie zdychał

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oredowiczk

Dokladnie, to napewno gdzies zwarcie i to mowilem mechanikom, mowil ze odpinal wszystkie obwody, sprawdzal itp. Wedlug niego to jest cos czego nie ma, a potem nagle w niespodziewanym momencie sie pojawia i kradnie prad..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jacek70

Ja na Twoim miejscu  wrócił bym do tych mechaników niech szukają co jest nie tak bo jeszcze do pożaru dojdzie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oredowiczk

Jutro wlasnie odwoze go do mechanika u ktorego stal 2 tyg. Moim zdaniem zwarcie musi byc w radiu bo tylko z nim jest problem typu restartowanie, mute itp. Zrobie to na tip top i sprzedaje i przesiadam sie na cos mniejszego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jacek70

Niech sprawdzi całą instalacje  a jeśli nic nie znajdzie to niech odłączyć radio . Zobaczysz co będzie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Przecież możesz sam odłączyć radio i zobaczyć czy będzie to samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oredowiczk
14 minut temu, wladi napisał:

Przecież możesz sam odłączyć radio i zobaczyć czy będzie to samo...

Odłączałem, on tez. To naprawdę jest niespodziewane bo może być wszystko ok przez 2 dni, a potem nagle znikąd brak napięcia, restartowanie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jacek70

Odłącz  nie na chwilę tylko na tydzień i zobaczysz czy to radio ,a czy coś innego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Power-Kris

Któryś przekaźnik szaleje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CWIARTEK
Jutro wlasnie odwoze go do mechanika u ktorego stal 2 tyg. Moim zdaniem zwarcie musi byc w radiu bo tylko z nim jest problem typu restartowanie, mute itp. Zrobie to na tip top i sprzedaje i przesiadam sie na cos mniejszego..


Jak radio mute to załączyła się ochrona komponentu na mmi z powodu niskiego napięcia. Odłącz mmi i sprawdź czy będzie ok. Oczywiście światłowód też odłącz i wepnij w obwód pętle zamykającą obwód bo inaczej nie wygasi się can

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oredowiczk

Juz wiem, wszystko sprawka wzmacniacza:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oredowiczk

Jednak kompletnie inna rzecz, poprzedni elektryk wgral mi spolszczenie radia. Jest ono podobno nie kompatibylne z modulem blth i komfortu i przez to sie wszystko dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CWIARTEK

Spolszczenie mmi nie ma nic do komfortu ale do bluetooth tak. Pewnie jak aktualizował mmi nie zaktualizował modułu bluetooth.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania