Skocz do zawartości
Shunno

A4 B8 Laik, nowy w Audi. Pomoc.

Rekomendowane odpowiedzi

Shunno

Witam. Nie wiem czy dobry dział, jeśli nie ,proszę o przeniesienie. Przymierzam się do zakupu audi A 4 B8 , 2008 rok , 1.8 tfsi 160km. Mam zdjęcia z wnętrza samochodu, ale nic nie wiem o systemach audi. Zależy mi na tym żeby było jakieś wejście USB, mini Jack , albo slot na sd do piosenek. Ew założenie tego nie było bardzo kosztowne.  Nawigacje czy da się uaktualnić ? Czy system jest jakiś Bogaty czy raczej bieda. Co można z tego osiągnąć w przyszłości ?Może ktoś mi coś powiedzieć po samych zdjęciach co planowane autko ma w sobie? Szukam i czytam po forach i dalej nic nie wiem konkretnego. Jak ktoś siedzi w audi to na pewno chociaż trochę mi powie.

received_588170474927717.jpeg.f806302f4dreceived_387775185381947.thumb.jpeg.30aereceived_1415192168624072.thumb.jpeg.ae6received_2038464553112805.thumb.jpeg.4b9received_829971380713425.thumb.jpeg.42c4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziadek

MAsz tu tzw system mmi bez dysku twardego , w schowku powinieneś mieć wejście na karty Sd, w podłokietniku widzę wejście aux. Jest to system raczej bez szału , choć nie jest najgorszy ... mapy jeszcze są do znalezienia i aktualizacji , wiec problemu tu raczej nie będzie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Shunno

Dzięki bardzo. Stary gdzie Ty tego auxa w podłokietniku zobaczyłeś :D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziadek
6 godzin temu, Shunno napisał:

Dzięki bardzo. Stary gdzie Ty tego auxa w podłokietniku zobaczyłeś :D?

😜  coś tam się błyszczy na ściance a czytałem posta z telefonu, jak to nie aux to sorry, ale aux jest zawsze w podłokietniku więc jak tam nie masz to nie ma 😞

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania