Skocz do zawartości
TomOskroba

A4 B6 Kilka pytań odnośnie elektryki

Rekomendowane odpowiedzi

TomOskroba

Panowie mam problem. chciałem dzisiaj zakupić kamerę cofania z tymże ta którą wkleiłem kilka postów wyżej w linku ma inne mocowanie. ta, którą mam teraz ma mocowanie z boku na wcisk.

Może ktoś z was lepiej szuka niż ja ? 🙄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TomOskroba

Is anybody here?  😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TomOskroba

z racji tego, że nie mogę znaleźć działającej kamerki. pomyślałem, że może wyjmę całą lampkę odlutuję przewody od 2x plasterków LED. kupię nowe wkleje--> przylutuję and work will done ?

wiem, że to drutex, ale z jedną lampką pod tablicą rejestracyjną nie będę jeździć  ! 😤

a nie mogę znaleźć nigdzie na necie pasującej 😕

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jacek70

Poszukaj na Aliekspres  tam widziałem blędy z kamerą - niestety lampki trzeba dołożyć bo niema.

  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TomOskroba

znalazłem na Aliexpress kemerkę w klamce.  montuje się ją w uchwycie a po bokach zostają same lampki. ciekawa opcja. trzeba tylko chyba blendę wywalić zz aluminiowej na plastik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CWIARTEK

Ta w klamce to jest to a5 i B8 a nie do c6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TomOskroba

no do C6 nie bo pewnie ale do B6 :D  jeżeli nie przypasi to nie mam już pomysłów bo całej listwy za 500-600 zł na pewno nie kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jacek70

Na  Ali patrzyłeś ?  Te co pisałem chodzą po około 160.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CWIARTEK
no do C6 nie bo pewnie ale do B6   jeżeli nie przypasi to nie mam już pomysłów bo całej listwy za 500-600 zł na pewno nie kupię.


B6 i b7 ma taką samą blendę jak c6, q7 i d3. Jeśli nie chcesz kupić ori blendy to zostaje tylko kamera z lampką. Tu za dużego wyboru nie ma.
  • Podziękowanie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TomOskroba

Elektryka znów daje się we znaki. Wymienilem co prawda na razie jedna lampke oświetlenia tablicy, ale i ta przestała działać. Tak sobie myślę może zajrzeć do tych zabudowanych plastikiem rogów koło siłowników otwierania bagażnika? Może coś się przerwało

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a4b6quattro

Ściągnij tapicerke bagażnika,będziesz miał wszystko na wierzchu.

  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Jak zmieniałeś lampkę nie widziałeś czego niepokojącego? Zaśniedziałe blaszki np albo jakiś nalot bo nie możliwe żeby się lampka tak szybko przepaliła 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TomOskroba
Jak zmieniałeś lampkę nie widziałeś czego niepokojącego? Zaśniedziałe blaszki np albo jakiś nalot bo nie możliwe żeby się lampka tak szybko przepaliła 
Tak widzialem. Byko mocno rudo. Ale blaszki wyglądały w miarę spoko. Dla pewności czyscilem syntaxem to wszystko. Poswiecila dwa dni i du*a. Błędów żadnych. Z tsgo co wiem to bezpiecznika nie ma do tablic tylko zasilanie idzie bezpośrednio centralki

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Jaką masz blendę metalową czy plastik? Patrząc na rocznik auta pewnie plastik, ale problem może leżeć nie tylko w blaszkach ale już pewnie wilgoć weszła dalej ja u siebie wymieniłem blendę na nową wszystko uszczelnień i problem znikł a tez lampki mi się paliły


iPhone wladiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TomOskroba
Jaką masz blendę metalową czy plastik? Patrząc na rocznik auta pewnie plastik, ale problem może leżeć nie tylko w blaszkach ale już pewnie wilgoć weszła dalej ja u siebie wymieniłem blendę na nową wszystko uszczelnień i problem znikł a tez lampki mi się paliły


iPhone wladiego
Tak, mam plastik. W takim razie trzeba chyba będzie poszukać blendy. Najlepiej takiej już jak cwiartek wrzucał. Dzięki

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TomOskroba
W dniu 3.04.2019 o 15:10, CWIARTEK napisał:

Brać bo cena super

Zobacz ofertę: AUDI A6 C6 Q7 KAMERA COFANIA BLENDA 4L0980551 https://allegro.pl/oferta/audi-a6-c6-q7-kamera-cofania-blenda-4l0980551-7354766698

tak pieprzyłem naokoło, a teraz muszę się przeprosić z Twoją ofertą :D

padło na blendę z kamerą w klamce.

tutaj znalazłem golasa bez wiązek i lampek ale za 150zł od Q7. z tego co pisałeś to podejdzie do B6. Pytanie czy da radę przełożyć wiązki ze starej blendy i będą pasowały do tej  ? 

lampki dokupić to nie problem.

https://www.olx.pl/oferta/audi-q7-blenda-klapy-kamera-cofania-klamka-klapy-4l082-7574a-CID5-IDz1khA.html#54cca52417

Edytowane przez TomOskroba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TomOskroba

?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CWIARTEK

Tylko tu masz samą blendę. Lepiej kupić blende odrazu z kamerą. Wtedy z niej wychodzą przewody. Sygnał video i zasilanie. Podłączenie do klamki i podświetlenia tablicy jest takie same jak w starej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TomOskroba
Tylko tu masz samą blendę. Lepiej kupić blende odrazu z kamerą. Wtedy z niej wychodzą przewody. Sygnał video i zasilanie. Podłączenie do klamki i podświetlenia tablicy jest takie same jak w starej.
Rozumiem. Dzięki :)

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TomOskroba
Rozumiem. Dzięki smile.gif

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

A nie mozna starej kamerki z wiazka przełożyć do tej blendy?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Wtedy musisz kupić kamerkę dedykowaną pod blende z Q7 ewentualnie może podpasuje ale to niech inni podpowiedzą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TomOskroba
Wtedy musisz kupić kamerkę dedykowaną pod blende z Q7 ewentualnie może podpasuje ale to niech inni podpowiedzą...
Kurde też jestem Mosiek. Są nowe dedykowane. Nawet jest komentarz że pasuje do b6 po delikatnym przerobieniu.

https://allegro.pl/oferta/kamera-cofania-audi-a3-a6l-a8l-a4-a8-q7-7361374000?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_mtrzcj_chemiakcesor_pla_akcesoria_samochodowe&ev_adgr=Main_adgroup&gclid=CjwKCAjw8e7mBRBsEiwAPVxxiPTyxMWWycV6_guiXkwW8Ttk8xqF91jlNIyo_tfLjtzE0lCLL62PDxoC9PMQAvD_BwE#productReviews

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Ale po co ma pasować do B6 przecież masz teraz blendę z Q7 a do tego modelu jest dedykowana


iPhone wladiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TomOskroba
Ale po co ma pasować do B6 przecież masz teraz blendę z Q7 a do tego modelu jest dedykowana


iPhone wladiego
Bo mam teraz z kamerą w lampce wiec nie interesuje mnie czy z q7 czy z c6. Ma byc kamerka w uchwycie otwierania klapy i pasować. To wszystko

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Dałeś linka do blendy z Q7 myślałem że kupiłeś taką


iPhone wladiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania