Skocz do zawartości
Bolo32

A4 B6/B7 Rozrusznik 1.9 Tdi BKE

Rekomendowane odpowiedzi

Bolo32

Witam  Panowie, przydarzyla mi sie dzisiaj bardzo  dziwna sytuacja dotyczaca rozrusznika a mianowicie wracajac z mazur odpalilem auto  normalnie, po drodze kilka przerw i bylo wszystko wporzadku, po powrocie do  domu i zgaszeniu auta juz go  nie odpalilem, poczatkowo myslalem ze to  moze cos z jednym  z przewodow od rozrusznika bo  juz mialem taki  przypadek  i wystarczylo  poprawic cienki przewod bo spadl, ale tym razem bylo wszystko wporzadku, co  sie okazalo... lapiac za rozrusznik zorientowalem sie ze jest  on luzno osadzony  i  mozna nim ruszac i cofnac go  troche, sprawdzajac dalej  okazalo sie ze dolna sruba rozrusznika sie odkrecila i z tego  co  widzialem  ( bez kanalu ) to  wypadla gorna zas jest  poluzowana, jakim cudem to  sie odkrecilo nie mam pojecia, moze poprzedni wlasciciel cos grzebal  i slabo dokrecil  bo innego wytlumaczenia nie ma...

Mam do was pytanie w zwiazku z tym bo  na tyle na ile moglem zajrzec to zajrzalem, sruby trzymajace rozrusznik sa wkrecane od strony skrzyni  czy od strony zderzaka ?  Audi a4 b6 avant 1.9 z silnikiem 116km BKE 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Z tego co pamietam to śruby są od strony skrzyni


iPhone wladiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bolo32

Dzieki, a orientujesz sie moze jakie dokladnie sa to  sruby i gdzie mozna bylo  by  je dostac  ?  I czy w ogóle  mozna je gdzies dokupi  ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Trzeba zerknąć w Etke potem jak będę miał chwile lukne


iPhone wladiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
goldi

numer śruby to 

N10261304  M10 

  • Poparcie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi
2 minuty temu, goldi napisał:

numer śruby to 

N10261304  M10 

Cena w Aso 2.40 :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bolo32

Dzieki  Panowie za pomoc 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kordek

Siemka ja dziś właśnie wykrecilem rozrusznik bo już siadal, silnik mam dokładnie taki sam jak twój. 66d9ab1c31df7bc512ca3ec17ad93cc3.jpgcffd382dbba573d33ebfedccbefaf9f9.jpg
Jak widać na foto śruby są M12, gorna śruba ma 9cm długości a dolna 7cm.

Wysłane z mojego SM-A605FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania