Skocz do zawartości
wladi

Magiczny kubek

Rekomendowane odpowiedzi

wladi

Zapraszam do kupna fajnego gadżetu jakim jest magiczny kubek z logo AudiTeam :kox: pod wpływem wysokiej temperatury na kubku pokazuje się nasze logo i naprawdę fajnie to wygląda, do każdego kubka dorzucam klubową smyczkę :msn-wink: 

cena za kubek to 25 zł + 15 zł koszt wysyłki. Kubki wysyłam paczkomatem Inpost, więc przy zamówieniu proszę podać na pw adres Waszego paczkomatu. 

Na dzień dzisiejszy posiadam 20 kubeczków, więc kto pierwszy ten lepszy :naughty:

 

IMG_8122.thumb.jpeg.c4baf4d1b177423ae485074bce13f2d6.jpeg

Włodzimierz Mirończuk

44124053701111000053645397

Edytowane przez wladi
  • Polubienie 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TomOskroba

ej a te smycze to są krótsze ? czy po prostu zwinięte ? Ostatnio brałem od Arka. wszystko spoko, ale jednak przy długie. co do kubka to przy weekendzie wkleję dane i zamawiam 😉

  • Poparcie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Smyczki są krótkie :msn-wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adasko01991

Jeden dla mnie 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jozek726

smyczki krótkie wymiatają 😎 polecam :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a4b6quattro

Kurcze widze mojego furaka też😄Jeden dla mnie poproszę😊

Edytowane przez Moonshiner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adasko01991

Biorę jeszcze jeden, czyli dla mnie dwie sztuki 😁

  • Poparcie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi
Kurcze widze mojego furaka teżJeden dla mnie poproszę

Przecież Ty gamoniu masz odłożony jeden zapłacone za zlot i po raz 3 nie byłeś


iPhone wladiego
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Seikokilla

Weź mi odłuż jeden, odbiorę jak wrócę

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi
Weź mi odłuż jeden, odbiorę jak wrócę

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka



A Ty nie dostałeś


iPhone wladiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Seikokilla

Ah widzę że muszę zapytać Basi w tej kwestii bo nic mi nie mówiła

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a4b6quattro
9 godzin temu, wladi napisał:


Przecież Ty gamoniu masz odłożony jeden emoji85.png zapłacone za zlot i po raz 3 nie byłeś emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png


iPhone wladiego

Naprawde fajnie, się prezenci kubeczek👌

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Panowie kubki wysłane


iPhone wladiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jozek726
W dniu 8.06.2019 o 09:32, Seikokilla napisał:

Ah widzę że muszę zapytać Basi w tej kwestii bo nic mi nie mówiła emoji12.png

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

Taka dobra impreza była że mogła zgubić czasem 😛 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

To masz Seiko czy nie?


iPhone wladiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Seikokilla

Tak żona potwierdzila, dziękuję

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TomOskroba

Dotarł ;) @wladi czy na drugiej fotce to pamiątka ze zlotu?
25f150283fe412c04f4888cf1ad1c80a.jpgc2eb3830744deaa290aad1474889aeb5.jpg

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Ale o czym mówisz


iPhone wladiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TomOskroba
Ale o czym mówisz


iPhone wladiego
O rolce po srajtasmie

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

To ja współczuje Tobie jak masz w domu taką dużą srajtaśme żeby się podetrzeć


iPhone wladiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TomOskroba
18 minut temu, wladi napisał:

To ja współczuje Tobie jak masz w domu taką dużą srajtaśme żeby się podetrzeć emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png


iPhone wladiego

bywały takie grille, że rolka ściernego nie starczała 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

koniec spamu


iPhone wladiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Norbas

Poproszę kubeczek :) daj mi tylko 3 dni na wpłatę bo puszczam dopiero przelew 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Ok spokojnie daj namiary na pw


iPhone wladiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wozny hel

@wladi zostaw dla mnie 2 kubki i dwie smaczki jak wrócę z dani to przyjadę odebrać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania