Skocz do zawartości
lisek120

A4 B6/B7 Kompresor klimatyzacji

Rekomendowane odpowiedzi

lisek120

Witam

W mojej malyszowce kod silnika Avf 2004 rok  siadł kompresor klimatyzacji, żeby było śmieszniej odpadła tabliczka znamionowa i nie mam jego nr. Mechanik sprawdził po nr VIN i wychodzi na to że jest to ta opcja:

8e0260805bj, 

Na moje nieszczescie jest ich bardzo mało, może mi ktoś podpowiedziec czy nie podejdzie mi jakas inna z inną końcówka nr części np BA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
goldi

to jest dziwne bo w etce tak jak ci pisałem na fb jest inna koncówka a może poszukaj i oddaj do regeneracji 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TomOskroba

słyszałem, że z kompresorami do klimy jest problem w 1.8 ADR 125 KM, ale do 1.9 ? dziwne.

Wejdź na fejsa i wpisz w wyszukiwarce AUDI A4/S4 SPRZEDAM KUPIĘ ZAMIENIĘ DYSKUSJA. tam są setki handlarzy A4 b6 na części więc na pewno znajdzie się jakiś używany w dobrym stanie kompresor dla Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lisek120
8 godzin temu, goldi napisał:

to jest dziwne bo w etce tak jak ci pisałem na fb jest inna koncówka a może poszukaj i oddaj do regeneracji 

No właśnie Goldi zastanawiam się czy mechanik babola nie popełnił... Jak na moje oko powinna być z końcówką BA... Czy która do mnie podchodzi według etki bo ja już xgupialem 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Na moje to pewnie BJ jest zamienną dla BA
d29ed81de2471b8571c5accf6aa08f81.jpg


iPhone wladiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Turbomrowka

Odkopuje :) mam pytanie czy do 1.9 TDI 2003 avf podejdzie każda sprężarka klimatyzacji ? Na allegro są aukcje ze sprężarkami do np a4 b6 2000-2004 czyli do każdej powinna pasować? Czy spróbować po nr Vin sprawdzić ? Bo numer sprężarki nie da się zobaczyć bez jej wyciągania ? A może ktoś zna w okolicy Trójmiasta dobra formę która regeneruje sprężarki,bo moja po prostu trochę hałasuje, prawdopodobnie łożysko słychać...bo normalnie działa i chłodzi, może bez sensu kupować regenerowana skoro mogę oddać swoją do regeneracji,pewnie wyjdzie taniej :) poproszę o poradę  kolegów :)

Edytowane przez Turbomrowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nasniedogoniat

Tak wtrącę się z trochę innej beczki ale związany z kompresorem klimy mi jak padł kompresor klimy to mechanik nawymyślał tyle że aż się za głowę złapałem grzecznie podziękowałem pojechałem do doma i sam zaczolem szperać i okazało się że naprawa wyniesie mnie sporo a mianowicie koszt naprawy wyniósł  całe 3.20 bo tyle kosztował mnie browar którego wypiłem siedząc pod maską, wcisnoł się ząbek wtyczki przy kompresorze ząbek wyciągnołem podłączyłem wtyczkę i robi mi zimę latem w aucie już 2 rok 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Seikokilla

No i to niestety świadczy o tym ze generalnie w warsztatach nie bardzo im się chce dojść do tego co naprawdę jest uszkodzone bo łatwiej i szybciej od razu wymieniać cały komponent 😪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania