Skocz do zawartości
VENUM

opony letnie

Rekomendowane odpowiedzi

VENUM

Witam, mam zamiar kupić 2x nowe letnie opony.Opony jakie aktualnie mam to SUNFULL i MEMBAT, SUNFULL mam 2 łyse i dlatego szukam kogoś kto co poleci godnego,  budżet ograniczony trochę bo mam swoje wydatki ;/ szwagier mówi Zeetex lub imperiale ale słyszałem że chińczyk i trochę niebezpieczne przy 150, 200km/h ;/ 
 

Edytowane przez VENUM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TomOskroba

imperiale kupiłem ojcu, ale tylko dlatego, że porusza się max 120 Km/h

te które do tej pory miałeś to w ogóle o nich nie słyszałem 😮

zeetexy z tego co wymieniłeś chyba mają dobre opinie. 

  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziadek

Chyba bym wolał już jakieś polskie niż chinczyki no chyba ze nexen ale to już inna cena ... polskie przynajmniej maja za sobą jakiś koncern co za tym idzie jakaś jakość ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TomOskroba

ja osobiście używam GOOD YEAR F1 i dla mnie magia. następne kupie takie same <ok>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Miałem Federale kiedyś coś podobnego do Imperiali i powiem tak: żenada po 4 miesiącach jazdy zaczęły huczeć a du*a na mokrym latała jak stara kur...więc odpuść sobie chińczyki kup lepiej markową używkę


iPhone wladiego

  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
VENUM
50 minut temu, wladi napisał:

Miałem Federale kiedyś coś podobnego do Imperiali i powiem tak: żenada emoji85.png po 4 miesiącach jazdy zaczęły huczeć a du*a na mokrym latała jak stara kur...więc odpuść sobie chińczyki kup lepiej markową używkę


iPhone wladiego

Jedni chwalą zeetex drudzy mają negatywne nastawienie  😉  co polecisz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adasko01991

Kupiłem felgi które miały imperiale, były glosniejsze niż można sobie to wyobrazić 🤣 kazałem się znajomemu przejechać, a ja nasluchiwalem... Słyszałem auto chyba z kilometra 😂  

Do b6 kupiłem fuldy,  jeździłem na nich bezproblemowo dwa sezony i narzekać nie mogłem. 

W b8 mam teraz jakieś Michelin, z którymi kupiłem koła. Po sezonie zrobią out, wpadnie coś że średniej półki lub dobra używka z 18/19 roku.

Poszukaj na olx/allegro jakiejś firmowej używki, tylko z 18/19 roku, nie z 12. Czasem można coś trafić w bardzo fajnych pieniądzach 😉  osobiscie nie mam przekonania do budżetowej gumy. Ostatnio znajomy wulkanizaror polecał aeolusy lub falkena, może coś o tym pomyśl? 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
VENUM
7 minut temu, Adasko01991 napisał:

falkena, może coś o tym pomyśl? 🤔

znajomy polecał  FULDA i zeeteex co prawda budżet ograniczony to myślę nad tymi zeetex jedni chwalą 😉  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adasko01991
3 minuty temu, VENUM napisał:

zeetex jedni chwalą 😉  

Drudzy narzekają 😉 osobiście wolałbym coś lepszego... kupujesz tylko 2 sztuki, więc ile trzeva dołożyć 200 złotych? Zrobisz jak będziesz uważał, ja tylko mogę wypowiedzieć swoje zdanie 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
repciu71

Ja też szukałem czegoś budżetowego i zakupiłem Kormorany UHP, a @Oca zakupił Zeetex'y. Ja jestem zadowolony, choć może są nieco głośne, ale za to dobrze trzymają się powierzchni, jak za tą cenę jest bardzo OK. Za to @Oca nie jest zadowolony z tych Zeetexów, strasznie słaba przyczepność, a na mokrym to już nie wspominam, także nie wiem skąd ta opinia na oponeo. Chyba tylko cena bo jakość jak wspominałem tragedia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Power-Kris

Zetex jest git ale jakiś coś tam 1000, 4 lata szwagier pastuchem na niemce lata, a wiadomo 50 to na niemce nie jeździ, ale to jakieś 225/45 czy cus.

 

HP1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania