Skocz do zawartości
climbkam

A4 B6/B7 Gniazdo 12V w bagażniku sedan

Rekomendowane odpowiedzi

climbkam

Rozpatruję montaż gniazda 12V w bagażniku i znalazłem pewną ciekawostkę. Mianowicie na allegro dostępna jest tapicerka bagażnika z gniazdem:

https://allegro.pl/oferta/tapicerka-boczek-bagaznika-prawy-a4-b6-b7-sedan-7845042600

Były wersje z fabrycznym gniazdem? Jeśli tak to czy w wersji bez gniazda jest może schowana instalacja doprowadzająca prąd do bagażnika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TomOskroba

Dobre pytanie. ja mam fabrycznie już gniazdo 12 V. tak opuściło salon. Mowa o B6.

co do tego czy fabrycznie coś jest podprowadzone to też mnie to ciekawi. tak samo jak np. ma się 2x szybki w prądzie, a z tyłu korbotronic, a w tylnych drzwiach puszczona jest guma, a w niej zapewne przewody i czy tam też jest już doprowadzony kabel pod montaż ?

wg. mnie ani pod te drzwi ani pod 12v nie ma nic puszczonego na 'zaś'

ale tj. pisałem wyżej niech wypowiedzą się mądrzejsi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziadek

Raczej nie będzie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
climbkam

Wielokrotnie tak się zdarza, że jest miejsce i wystarczy podpiąć bo w fabryce łatwiej jest wypuścić więcej elementów uniwersalnych. Ja jak montowałem w Toyocie głośniki z tyłu to były podciągnięte kable i wystarczyło głośniki wpiąć we wtyczki. Podobna akcja jest z tempomatem w B7 gdzie wystarczy zamontować manetkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Manetka tempomatu to nie instalacja dodatkowa więc to inna inszość i wierz mi że Audi nie robiło prezentów owszem czasem jakiś bonus poszedł ale jeżeli nie ma np podświetlania nóg to nie ma i trzeba instalacje ciągnąć tak samo jest z innymi rzeczami


iPhone wladiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TomOskroba

no to mamy odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania