Skocz do zawartości
S1Nn

Felgi, ponoc rarytas

Rekomendowane odpowiedzi

S1Nn

Witam, posiadam felgi Mille Miglia chronos, 5x112 rozmiar 17 cali. Nigdzie, kompletnie nigdzie nie ma ich w internecie. Widzialem jedna wzmianke na amerykanskim ebayu ze ponoc zostaly jedne takie sprzedane za 1900$$.

Znacie moze jakiegos znawce felg czy cos, zeby mi je wycenil? Felgi wymagaja odrestaurowania, fotek lepszych narazie nie mam bo sa zapakowane z oponami w worki, ale jak zrobie to moge cos wrzucic. 3f5fb333425b87282bb563d72c2be056.jpg

 

Z gory dzieki za kazda odpowiedz. Pozdrowki

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Ogólnie wszystko zależy od potencjalnego nabywcy bo nie każdemu może się ten wzór podobać, mi osobiście średnio ale tak jak mówię na pewno znajdzie się jakiś amator :msn-wink: moim zdaniem felgi w takim stanie są warte z 600 zł 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TomOskroba

widziałem te felgi już nie raz i dla mnie to dramat... ale tak jak mówi waldi co kto lubi. na wszystko może znaleźć się amator. myślę, że pomimo tego, że są ori i nigdzie takich nie ma będzie ciężko sprzedać. Chyba, że rzucisz dobrą cenę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
S1Nn

Chodzi mi bardziej o to, ze nigdzie kompletnie nie ma takich w tym rozmiarze i tym rozstawem srub....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Wszystko zależy kto jakie ma gusta


iPhone wladiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
S1Nn

Poszly dla ziomka za 500 hehe. Bede mial na sprzedaz nowki opony 225/45/18 Brisgestone Potenza s001 jak cos :P albo na wymiane za jakies zimowki 19stki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania