Skocz do zawartości
Nasniedogoniat

Tależyk amortyzatora

Rekomendowane odpowiedzi

Nasniedogoniat

Witam mam pytanko czy w a3 8l jak np. skręcamy kołami prawo lewo to talerzyki u góry amortyzatora mają stać w miejscu czy mają skręcać  ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Dziwne pytanie ale talerzyki kręcą się razem z amorkiem więc same na pewno się nie będą kręcić


iPhone wladiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nasniedogoniat

Może źle napisałem albo źle zrozumiałeś bo wymienialem u siebie sprężyny i przy skręcaniu kołami stoją nieruchomo nie obracają się w prawo lewo i nie wiem czy dobrze wszystko poskładałem ale nawet złożyłem w całość wyjęty amortyzator i wychodziło by na to że albo coś nie tak jest albo dolna część amortyzatora skręca razem ze sprężyną a górna część (tłok)się nie obraca ?bo już zgłupiałem co i jak niech mi ktoś to naświetli jak to jest 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Hmm nadal nie rozumiem pytania jeżeli amor jest dobrze skręcony to sprężyna nie ma prawa drgnąć osobno...całość się razem skręca bo przecież amorek jest przykręcony do piasty a u góry jest skręcony na 3 śruby do karoserii


iPhone wladiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nasniedogoniat

Dzięki za próbę pomocy ale może uda mi się kogoś zgarnąć na parkingu czy gdzieś na mieście  i zobaczę jak u niego jest .pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania