Skocz do zawartości
Bolo32

A4 B6/B7 Klima a4 b6

Rekomendowane odpowiedzi

Bolo32

Witam wszystkich, moj problem polega na tym  ze z klima dzieje sie cos niedobrego  a byc moze problem tkwi  w samych kratkach nawiewu i ich sterowaniu.

Od jakiegos czasu klima nie chlodzi  tak jak powinna a mianowicie zauwazylem ze po włączeniu klimy z bocznych  kratek nawiewu  jak i srodkowych oraz nawiewu na nogi  nie czuc jakos specjalnie chlodu, co innego  jest  z nawiewem na szybe bo tam natomiast wyraznie czuc ze leci  zimne (moze nie tyle zimne co  chlodne)  powietrze ale tylko z kratki  po stronie kierowcy, od strony pasazera wyraznie czuc juz cieplejsze. Troche dziwna sytuacja, co o tym sadzicie ?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marky2552

rozwiązania widzę dwa

 

1. to przyblokowany silniczek temperatury 

2. za mało czynnika 

 

ja bym obstawiał to drugie chyba że sprawdzałeś i czynnik jest. miałem taką samą sytuację z kratki kierowcy leciało chłodne powietrze a z reszty kratek cieplejsze głównie okazało się że miałem 200 gram czynnika 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Jeżeli było by mało czynnika na klimie będzie wyświetlało Eco i nie da się włączyć klimy... na moje to po prostu przecinające się klapy silniczków. Podłącz vaga i sprawdź błędy wtedy napisz to coś pomyślimy


iPhone wladiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jacek70

To wina przecinającego się silniczka jak piszą koledzy.

Są  przypadli że Klima z jednej strony chłodzi a z drugiej grzeje i powód to silniczek.

Pobaw się wszystkimi nastawami na panelu   plus minus   strzałki góra dół przód.  

Wszystkim i po kilka razy niech przejdą od końca do końca.    Czasem to wystarcza.     Daj znać 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
goldi

Można spróbować zrobić adaptacje klap od nowa  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bolo32

Wlasnie podpiolem sie pod kompa i  sprawdzilem bledy  i niestety ale zadnych  nie pokazuje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Czasami jest tak że nie będzie błędów a silniczki się przycinają. Ponowne adaptacje też mogą nic nie dać bo jak coś szwankuje to się tego kompem nie naprawi ale spróbuj tak jak koledzy mówią pobawić się przyciskami może coś ruszy


iPhone wladiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania