Skocz do zawartości
TomOskroba

S4 B8 Dynamiczne światła/Android/Ios

Rekomendowane odpowiedzi

TomOskroba

Panowie pragnę skopiować i wkleić a tym samym zaprezentować MOD kolegi z grupy audi a4/s4/rs4 na facebook'u

Gość ogarnął temat dynamicznych lamp w audi w sposób nieziemski. miłego czytania i oglądania ! :O

 

Siemanko jak wszyscy wiemy audi olało niektóre auta dość świeże a nie mają dynamicznych kierunków z przodu, więc zdecydowałem zrobić cos z lepszym koksem. Pracowałem kilka miesięcy nad tym i jestem z efektu TERAZ po wielu przymiarkach zadowolony. I odpowiadając na wiele pytań
1.auta które zrobię na tą chwilę to a4 b8 lift, a5 lift, a6c7 (bez matrixa)
1. Ori dzienne zostają ♥️
2. Tylko polift ksenon z drl (w tej chwili)
3. U siebie wyłączyłem górny pasek krótki na dzienne, ale to opcja.
4. Na razie tylko przód. ale upgrade lusterek mam w głowie, a zestaw będzie na niego przygotowany i połączony z przodem gdy taki już zrobię.
5. Da się ustawiać prędkość i jasność suwakami.
6. Byłem sam więc nie mam nic z akcją w stylu świecące drl plus kierunek ale jest priv w wersji roboczej która nie nadaje sie pod publike
7. Da się taniej jeśli po prostu chcecie kierunek dynamiczny z małą ilością pikseli bez wyboru bajerów i aplikacji po prostu kierunek to będzie mniej niż połowa tego niż ten zestaw.
8. Tutoriala nie będzie proszę nie pytać o coś co kosztowało mnie wiele czasu.
Chciałem stworzyć coś co zrobi WOW i nie wygląda jak tania zabawka od chińczyków za 100 zł
Sekwencje są programowalne i jeszcze kilka można sie spodziewać mamy 10 zapisów 😎(może będzie więcej) mogę je dosyłać na mail aplikujemy w sterownik aplikacja na androida lub IOS.
Mam aktualnie lampy z tyłu żarówka, ale jak zainwestujecie we mnie i moje hobby na które prawie nie mam czasu i pracuję nierzadko po nocach zapewne dorobię równie efektowny tył z czasem gdy sam kupię neon sobie ponieważ nie moge obiecać zrobić komus czegoś czego nie miałem w rękach.
Poniżej link:
https://youtu.be/bpM9JAxaMgw
Proszę ustawić max rozdzielczość w YouTube.
Pozdro i miłego oglądania! 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

No bajer jest nie powiem czyli telefonem się steruje?


iPhone wladiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TomOskroba

na 90% tak. ciekawe jakie koszta. na razie instaluje tylko w takich autach w jakich sam robił ale jak zwiększy zakres to będzie hit. fiolecik i niebieski mnie rozbrajają :O

dawać mnie to do b6 :zab:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

No tak tylko inne kolory niż pomarańczy u nas raczej nie wchodzą w grę przez Policję


iPhone wladiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TomOskroba

tak jak mówisz. wiem ,że dynamiczne (zwykłe bez sterowania) robią w b6 i nie kosztuje to jakoś dużo, ale pytanie jak to wygląda w praktyce bo niektóre mody mocno szpecą 😉

Edytowane przez TomOskroba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania