Skocz do zawartości
mcink

A4 B5 Logi z odpalania 1.9 tdi afn

Rekomendowane odpowiedzi

mcink

Witam, wydaje mi się że auto potrzebuje dłuższego kręcenia aby odpalic na zimnym, cieply silnik pali odrazu. Zrobilem logi z odpalania, dawka paliwa startowa ustawiona na maks, układ paliwowy uszczelniony wcześniej po odpaleniu gasł. Wydaje mi się że rozrusznik za wolno kręci co o tym sądzicie ? 

http://vaglogi.pl/log-001_005_U26R3R.html

Edytowane przez mcink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
goldi

Tak jak już ci gdzieś tłumaczyłem

Podstawa dobry akumulator napiecie podczas rozruchu zimnego silnika ma nie być mniejsze niż  10 V 

druga rzecz rozrusznik 

i trzecia rzecz jeśli masz już dawkę rozruchową ustawioną na max i dalej zle odpala to trzeba sie udać do tunera niech poprawi mapy rozruchowe  co w twoim roczniku auta nie jest takie proste bo trzeba wlutować podstawki w ecu i zaprogramować nowe kości  .Normalnie tuner by zrobił to przez złącze obd ale to w autach  poliftowych od roku 2000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mcink

Akumulator 2 letni i napięcie nie spada poniżej 10v, jak ocenic rozrusznik czy za słabo kreci regenerowac w ciemno ? Do tunera juz bym się udał na sam koniec gdybym wyeliminował wszystkie inne możliwości. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
goldi

Regeneracja rozrusznika to loszt 150 zl jak sobie sam zdemontujesz  .Jest jeszcze jedna opcja  jesli chodzi o odpalanie podmiana ecu z takiego samego auta i ecu o tych samych numerach  jak odpali dobrze to bedzie problem z mapami rozruchowymi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Power-Kris

W pompowtryskach rozrusznik musi osiągnąć 250 obrotów żeby podać paliwo, taka ochrona dwumasy.
Ciekawe jak jest na pompie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mcink

Czytałem że niby przy pompie jest podobnie, myślalem że coś w tych logach bedzie widać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania