Skocz do zawartości
ereso

A4 B6 Obcięta wiązka radiowa

Rekomendowane odpowiedzi

ereso

Witam serdecznie, piszę posta ponieważ mam problem z nagłośnieniem , a właściwie jego brakiem. Mianowicie kupiłem auto w którym nie działało radio. Pogrzebałem troche i wyszło, że nie ma okablowania łączącego radio z głosnikami w drzwiach. W tym sensie, że prawdopodobnie wiązka radia do przednich drzwi jest doprowadzona, lecz na tył drzwi przewody są poucinane. Wygląda to tak, że poprostu przewody, które idą do głosników w tylnych drzwiach są ucięte. Powiedzcie mi czy tył trzeba bezpośrednio podłączyć do radia, czy idzie ona w główną wiązke i muszę to jakoś lutować? Dodam, że mam nieoryginalne radio. Działa mi tylko głosnik przy przedniej szybie a reszta nie jest podłączona.

Nie jestem w stanie tego dokładniej opisać, ewentualnie zdjęcia.
Pozdrawiam.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jacek70

Zależy jakie radio chcesz podłączyć .

W ori.  Zasilanie przednich głośników idzie z radia , natomiast głośniki tylne zasilane są z wzmacniacza który siedzi w bagażniku.

Jeśli chcesz nie oryginalne radio to trzeba  albo dawać nowe przewody albo wpinać się w wiązkę.   .

O ile nie jest uszkodzona bo pisałeś że ktoś tam kopał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ereso

Myśle, że cięzko będzie mi wytłumaczyć jak to u mnie w aucie wygląda, więc myśle że na dniach wrzucę zdjęcia. Wyślę wiązkę, która wychodzi do przednich drzwi i powiecie mi czy jest to oryginalna, bo mimo że jest podłączona to nie gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ereso

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania