Skocz do zawartości
Rising

A4 B7 A4 B7 Avant - płyn /woda w kole zapasowym

Rekomendowane odpowiedzi

Rising

wa0PCPO.jpgWitam, już drugi raz mam dziwną czerwoną ciecz w miejscu koła zapasowego. Z początku myślałem ze to mi się wylał płyn do chłodnicy który wózilem swego czasu. Ale po dokładnym osuszeniu miejsca miesiąc temu dziś sytuacja się powtarza. Myślałem ze to woda z rdza / brudem ale ma tłustą fakturę i słodki smak. Czy ktoś ma pojęcie co to może być i którędy się wlewa do bagażnika? 

Edytowane przez Rising

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Power-Kris

Raz tylko miałem podobnie jak przerdzewial silniczek tylnej wycieraczki i wlewal płyn w klapę.

  • Poparcie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rising

Ok to może być trop, bo nie używam tylnej wycieraczki, właśnie z racji tego, że silnik padł. Jak to zweryfikować, sprawdzić, da się bez rozbierania pół auta? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Ściągnij tylną tapicerkę jest na kilku śrubach musisz potem mocno szarpnąć bo ma również spinki i bez problemu schodzi na dół


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rising

Myślałem, że głupieje ale wziąłem butlę petrygo dla porównania - to nie woda ani płyn do spryskiwaczy tylko płyn chłodniczy. Ponieważ wcześniej było tego dużo a teraz mało to jednak doszedłem po ogledzinach całej klapy i okolic, że to musialbyc rozlany kiedyś płyn i teraz ta reszta splynela z zakamarków (wygląda jakby wcześniej nachlapalo go pod plastiki i widocznie wciąż ścieka). 

 

Za 2 tygodnie zerknę znowu co tam słychać, ale dzięki za podpowiedzi - będę już wiedział jak zmienić sobie ten silnik od wycieraczki w przyszłym tygodniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania