Skocz do zawartości
zarski

INNE Kupno

Rekomendowane odpowiedzi

zarski

Witam wszystkich! Przymierzam się do kupna Audi A3 8P. Teraz takie pytanie, czy kupno takiego auta za 10000 zł jest opłacalne? Czy lepiej uzbierać więcej pieniążków. Chodzi mi o to czy za 10k kupie jakieś padło czy może trafić się egzemplarz do którego nie bedzie trzeba dokładać po miesiącu używania? Jestem też ciekaw czy wam udało się kupić dobry egzemplarz za kwotę 10000 zł lub mniej? Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdro! :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Power-Kris

Opłacalna jest tylko sprzedaż auta.

Rok, model silnika, skund sprowadzona,
Rok przodu i tyłu ten sam?, jak tak to jeszcze sprawdź dach.
Wszystko zależy od szczęścia...

  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Seikokilla

Ciężko stwierdzić, takie pytania często padają przed kupnem. Niestety nie ma reguły. Jednemu się poszczęści i z przypadku kupi dobry egzemplarz a inny za 20k kupi mega ulepa po spotkaniu z TIRem. W większości przypadków za 10k raczej ciężko będzie wyrwać sensowny egzemplarz. Jeśli dysponujesz takim budżetem może lepiej rozejrzeć się za zadbaną 8L.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Power-Kris

Jeszcze się trzeba zastanowić czy w rejonie skąd sprowadzona nie było powodzi...

 

Szukaj, pisz co znalazłeś, z jakim silnikiem, itp. na co znamy odpowiedzi to powiemy.

 

Natomiast lepiej kupić starsze zadbane, jeżeli ma być do jazdy, niż nowszego złoma i się na niego patrzeć bo brak kasy na naprawę.

 

Licz się z tym że trzeba zmienić rozrząd, olej, filtry, i nie wierz że wszystko zrobione bo w takim razie dlaczego ktoś sprzedaje skoro tyle kasy wrzucił.

 

Dalej opony, hamulce itd.

 

Szukaj czegoś zadbanego, to najważniejsze.

 

 

  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Power-Kris

Ja mam taki zwyczaj że około 6000 zł zostawiam na pakiet startowy, za resztę szukam auta...

  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Power-Kris

Jeszcze jedna kwestia, tu tylko 1.6 102 kuni się nadaje do bezproblemowej eksploatacji.

 

1.9 to często bxe od 2004r. z panewkami z kartonu. Prawdziwe audi ma silnik wzdłużny, A3 to tylko golf ze znaczkiem Audi, chociaż eksploatacyjnie ma to zalety w postaci tańszych części.

 

I trzymaj się z dala od aut z żółtymi hamulcami

 

  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Seikokilla

Ja od siebie jeszcze dodam że 8P tylko i wyłącznie z silnikiem 3.2 V6

 

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Power-Kris

Można się śmiać, ale w tym modelu to faktycznie najlepsza opcja, VR6, LPG i pełna pi**a...

 

 

  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania