Skocz do zawartości
FozzY

A4 B8 Audi A4 B8 1.8TFSI CDHA - Podnoszenie mocy

Rekomendowane odpowiedzi

FozzY

Witam,

Jestem nowy forumowiczem tak więc witam raz jeszcze :)

A teraz do sedna:

Posiadam A4 B8 z 1.8TFSI od kilku miesięcy i zaczyna braknąć mocy ;) Planuje w tym roku wymienić newralgiczne elementy jak sprzęgło / dwumasa, rozrząd oraz przejrzeć zawieszenie tak aby na początku nowego roku lub jak portfel pozwoli wcześniej zacząć podnosić moc.Chciałbym osiągnąć 250/300km. I tu pytanie jakie mogą być przybliżone koszty? Co było by konieczne do wymiany / modyfikacji ? Dodam tylko, że problem olejowy już za mną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TomOskroba

skoro problem olejowy z głowy i pomiary pokazują, że silnik zdrowy to pierwsze co bym zrobił to znalazł dobrego tunera. widzę, że jesteś z wwa więc polecę śmiało naszego forumowego tunera 

@WWE-TUNING dowiesz się od niego ile wyciśniesz w serii i ewentualnie co trzeba dołożyć aby osiągnąć pożądaną moc 😉 robił softy połowie ludzi tutaj z forum i ogarnia temat profesjonalnie. 

Edytowane przez TomOskroba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
goldi

Dokładnie jak Tomek napisał odezwij sie do Adriana  on ci poda koszta ja jechałem do niego  z Wrocławia żeby mi program zrobił śmigam już parę lat .Sam program to koszt ponad 1000 zł  w górę do tego musisz liczyć turbo  intercooler  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Power-Kris

Mówiłem że tu ci chłopaki pomogą.

 

Tylko nie wiem czy ci kasy starczy bo zawsze twierdzą że coś jeszcze da się zrobić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
FozzY

Do samochodu podchodzę jak do inwestycji. która nigdy sie nie zwróci i zwykle nie ma końca natomiast będzie to mój pierwszy samochód w którym mam plany aby coś pomodzić / pozmieniać pod siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
FozzY

Chyba sie nie doczekam odpowiedzi od @WWE-TUNING  gdyż ostatni raż był dostępny 12 Lutego :( Czy ktoś z forum sie zajmuje tym tematem ? Ewentualnie ktoś podnosił moc na tym samym silniku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rafi78

Uderzaj do Adriana na stronę fb, tam jest dostępny

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania